radost zo zivota

zizi

RADOST MI DOKAZU UROBIT AJ KRASNE VYZDOBENE VIANOCNE TRHY VO VIDENI TO JE NADHERA NADHERNA MALI BY STE TAM LUDKOVIA IST JE TO KRASA A POTOM SI DAT TURBO PUNC A JE TO ESTE KRAJSIE .................................TAK PISTE A NEBUDETE LENIVY ...MUSITE VEDIET CO VAS ROBI V ZIVOTE STASTNIMI.

zizi

SUPER to je perfektne prečitabičko kazde jedno normalne super tema tak aj ja prihodim........milujem jar,leto ,jesen ,zimu ked roskvitnu kvietky a začnu stromy zelenieť a snežienky vyhupnu a ja idem so svoji krasnym a perfektnym havom von a vonku svieti slniečko ale ešte neni moc teplo a ja sa prechadzam s mojim nufom vonku a hadžem mu drevo a takto sa prechadzam aj 3 hodiny potom milujem leto oddych pri vode ako vam slnko hreje do tvare a tie večery pri grile s kamaratmi a rodinou a všade je pohoda,večerne kupania v jazere a komare ktore ma štipu a ja nikdy nemam dobry repelent. potom milujem opadane a červeno hnede zeleno žlte listie na chodnikoch a medzi stromami a prechadzky po lese s mojim priatelom to ako mi je zima a on mazohreje a zimne rana a večery ked pridem domov a som premrznuta a idem do vane kde je 1000stupnova voda a potom si dam na seba teplaky a sveter a ponožky a pijem kakavko a mamina vari cesnačkovu polievku ja sa napapam a idem si lahnuť do vonavych periniek ,milujem ked prši a ja len ležim v posteli ,ked sneži a ja som na horach a lyžujem a som fialovo modra a večer si sadnem do teplej izby kde su kachle a natlačim sa brindzakmi s acidofilnym mliekom a zalahnem do starej postele ked su velke duchny a vonku husto sneži .....to su veci pre ktore sa oplati žiť ....

dária

aj ja milujem rozpravky. Od tych starych po vsetky...len nie moderne-akcne. take mile,vesele a poučne, tie sa mi pacia (princezna z mlyna, popoluška,s certmi nie su zarty,princezna a bedar,pysna princezna,nebojsa,plavcik a vratko,nesmrtelna teta,obusok z vreca von,popoluska trochu inak,vecny pribeh,sol nad zlato,popolvar...) tiez sa uz tesim.

avinka

a ja mam najviac rada tiez asi to vianocne obdobie.Mesto je krasne vyzdobene,ako v rozpravke.a ked je aj sneh ,som neskutocne stastna.doma je krasne,teplucko,stromcek nadherny a ziari.a ta atmosfera,vone..Vone prave upecenych kolacikov..kapustnice,rybky a pohody:)a ked idu v TV rozpravky(ktore som sice uz 1000 krat videla)ale to vobec nevadi,mam ich rada a patri to ktomu,aspon mne:)a uz sa velmi tesim na tohtorocne:-)

sleep-inka

ja rada taky dedinsky ruch na lavickach pred domami ked je pekne pocasie a ja som tam na chate.len starucke usmiate babicky,psíci,vôna stareho dreva...

tunde

ja mam rada riadnu disku a kopec priatelov na parkete!a tiez poriadne basy do usi!samo,ze hlavne dobreho tanecnika k tomu!

tictac

Ja zasa zbozňujem sediet pri krbe...vonku je vsade plno snehu, veje silný vietor a ja si v teplucku na gauci pijem svoj teply cajicek :) juuuj nech uz je december :)

kvetka

a ja lubim les,v ktorom presvitajú pomedzi konáre slnečné lúče a tiež tú prekrasnu jesennú farbu listnatých lesov.Ked kráčam po farebnych listoch a prehŕňam sa v nich nohami.šuštia a krasne svietia farbami v lúčoch slnka

tryin

milujem slnko, objatia, usmievanie, kreativitu, spontannost, odvahu, premyslanie (take naozajstne, co prinasa nieco nove a skvele), milujem teply jablcnik, pohodlne kresla, makke deky a lesy na jesen, take farebne a hrejive. a este milujem stav mysle, v akom sa casto nachadzam, ked je cely svet nadherny a zvlastny film, ludia (kazdy jeden) su nadherni, krasa na mna cumi z tych najnepravdepodobnejsich miest a deje sa mnozstvo zazrakov. staci otvorit oci.

Z-uzka

ajaj
Juj, úplne s tebou sympatizujem :)) Tiež zbožňujem len tak sedieť a hladieť na vianočný stromček.. Hlavne keď je tmavý večer a on tak pekne svetielkuje :))
Celkovo zbožňujem tú atmosféru Vianoc. Vôňa stromčekov, sviečok, koláčov, čaro zasneženej krajiny.. Vianočnú výzdobu, nočné vychádzky na vianočné trhy za teplým punčom, štrúdlami a priateľmi.. Nakupovanie darčekov a ešte väčšiu radosť mám ak ich niekto rozbalí a zažiaria mu oči :))