radost zo zivota

Z-uzka

kiwemai
Že, tiež hovorím, ten kto našiel kakaové bôby a napadla ho myšlienka vyrobiť čokoládu bol génius :)) Nevyrovnajú sa jej žiadne tyčinkové odrody, jednoducho čistá chutná sladká čokoládka.. Nech sa pekne rozplýva na jazyku :)

Z-uzka

Maličkosti :)) Veď za malých kúskov je vždy veľký celok.. To keď vám neznámy človek pomôže, čo len slovom, alebo nejakým činom, usmeje sa..
To keď obdarujete priatela a on od nadšenia sčervená, to keď vám niekto povie, že ste mu opäť pomohli, a že vás má rád.. To keď aj vás niekto nečakane príjemne prekvapí v depresívnej situácii. Teda sú to dobrí ľudia a hlavne priatelia.
A tiež čokoládka, no kto by nemal rád čokoládu, hmm pri nejakom dobrom filme :)

jana2

No taaaak..To,že sú tu aj smutné a depresívne články,to predsa neznamená,že všetci majú stále depky a že sú v jednom kuse smutní a bez života.Ľudia píšu,pretože potrebujú počuť pekné slovo,niečo utešujúce,potrebujú poradiť...
Ja to napr.s mojim manželom nemám vždy ružové,ale teším sa z oblohy,spevu vtáčikov,z muškátov na balkóne,z toho že žijem v meste tu na Slovensku,kde nie sú povodne,zemetrasenia,výbuchy,
vojna,máme krásnu prírodu...No čo,raz sa darí,raz sa nedarí.Ale ako je to v tej pesničke Desmod ...? ....nie je to až tak zléééé...

kiwemai

ja som najstastnejsia v tej chvili, ked som so svojim priatelom...niekedy ani nemusime vela rozpravat...mne staci, ze je pri mne a silno ma objime...zas nie az tak silno, aby ma rozpucil:)a vtedy som v tej spravnej dymenzii:)

human

ja osobne nie som rad,ze som,zivot mi zatial len berie,no prave pre tieto zle okamihy si vychutnavam pekne malickosti a s nimi prekonavam moj zivot,a o to viac sa tesim na koniec....chce to len usmev,zakazane ovocie,Sasku a prachy...

kupelnik

mna sa paci ze mozes urobit hocikedy hocico... napr aj pri pisani tohto rozmyslam preco neist len tak sa poprechadzat a vychutnat si zmes vsetkeho co zivot ponuka. Vonu lasky,Farby leta,Farby jesene... je toho vela. ale najviac si to kazime my ludia navzajom sami sebe.

vrr

ja sa tesim zo zivota lebo zijem:) tesim sa tomu ze tu mozem len tak byt a dychat a pozerat sa. Je mi neuveritelne cenny a neviem si predstavit ze by som tu nebola, ved je to taka krasa, nic cennejsie neni mi ako zivot moj. uz len myslienka na to ze raz pomyniem ma desi, chcem vnimat kazdy foton, kazdu casticu vzduchu a vsetko co tu je. vnimat svoj zivot:)

Alternativa

Kto mi robi zivot radostnym? Ludia okolo mna. A tych, co mi tuto radost nedopraju jednoducho prehliadnem. Lebo dobre slovo a usmev je hotovy zazrak :D.

zanetka

Zivot,mame len raz a treba ho dobre vyuzit..Vidim,ze sem nikto nepise tak sem napisem ja... Zo zivota mam jedno velmi velke stastie a to je moj priatel,ktoreho lubim,a jasne ze aj rodina...