Pobyt v psychiatrickej liecebni

mowing

Ahojte baby,trpim ppp-anorexia aj prejedanie sa a trpim aj depresiami aj nespavostou.Chcela by som sa ist liečit bud do BA na Mickievicovu alebo do Pezinka,ako je ta klinika,kde sa zaoberaju psychosomatickymi ochoreniami.Chcela by som rada.Kde je to lepsie ? Nechcem vsak pribrat,ale naucit sa normalne stravovat a byt uz v pohode...je tam vraj prisny rezim.Mozem tam mat na oddeleni telefon alebo mp3prehravac ????? Pustaju tam pacientov aj na priepustky ? Bud domov alebo len tak do mesta ????? Ak mi mozete poradit,tak ako dlho trva liečba ????? Mam na mysli pocet mesiacov ? Ked tam pojdem dobrovolne ,tak je tu sanca podpisania reverzu ????Piste prosim...velmi potrebujem poradit.Najlepsie bude ,ked mi napisete na mejlovu adresu mouing@azet.sk .Chcela by som tam ist od januara...dakujem H.M.

bumik

ahoj fantomka:)ja som tam bola pred 3 rokmi,hospitalizovali ma s vahou 38kg na vysku 167,co bolo hrozne.a ver mi ci nie,v bratislave na miczkiewickovej mi pomohli,bola som tam hoci pol roka,kazde deko som preplakavala,no oni mi pomohli ci uz fyzicky,aj psychicky,su tam ti naj odbornici,ale hlavne ludia,pani doktorka Havlíčková je ta naj psychiatricka,ku ktorej dodnes chodim s radostou ze ona a jej tim ma z toho dostal.teraz mam uz zdravu vahu,mam priatela,kamaratov,pracu a vsetko to co som stracala ked som mala anorexiu s bulimiou.ver mi ze tam ti pomozu,len musis vydrzat aj to najhorsie.maju tam velmi prisny rezim,ale bez toho to neide.ak budes chciet vediet viac tak sa ma kludne opytaj tu na fore.drzim ti palce a ak uz nevies ako dalej tak sa tam dokop a na oddeleni poruch prijmu potravy vo fakultnej nemocnici v ba Ti radi pomozu a neotocia sa ti nikdy chrbtom.s pozdravom bumik:)

Styxo z Pres

A ja tam bol na psychiatrii v Prešove na hovno tam bolo lebo nebars strava aj kazdy ma povazoval za debila lebo som chcel ukoncit svoj spickovy zivot aj som chcel robit v nemocnici osetrovatela a aj z toho som bol nestastny aj plne stavy ale stare PICE tam robia drze ako perun a mlade robotu nemaju porazi taku robotu.Len toto ma sere ze vtedy som nemal pozhananu model Skodu 1203 pohrebacku zeby to malo lepsi esfekt na psychiatrov aj psychologicky.
Cakam na odpovede. Majte sa Lubim Vas vsetkych.

Styxo z Pres

A ja tam bol na psychiatrii v Prešove na hovno tam bolo lebo nebars strava aj kazdy ma povazoval za debila lebo som chcel ukoncit svoj spickovy zivot aj som chcel robit v nemocnici osetrovatela a aj z toho som bol nestastny aj plne stavy ale stare PICE tam robia drze ako perun a mlade robotu nemaju porazi taku robotu.Len toto ma sere ze vtedy som nemal pozhananu model Skodu 1203 pohrebacku zeby to malo lepsi esfekt na psychiatrov aj psychologicky.
Cakam na odpovede. Majte sa Lubim Vas vsetkych.

slavka567

Súhlasím s kravou pitomou, aj ja čo som bola tam, tak som väčšinou prišla v ešte horšom stave, a to najmä po 1. hospitalizácii. Čudné zdravotníctvo je dedičstvom 40 ročného vládnutia komunizmu. Teraz sa mi chvalabohu darí tomu predchádzať, ale človek nikdy nevie, kedy sa tam znovu dostane. Silne verím, že sa tam už ja ani vy v živote nedostanete, lebo ľahko je dostať sa tam, ale je ťažké stadiaľ ísť. Moja rada znie: len nikdy neskúšajte úteky, lebo sa nevyplatia, aj keď ja som sa o to nepokúsila, ale rozmýšľala som o tom.

ja189

ahojte dievcat..viem ze som v inej teme,nie v anorexia a bulimia boj vyhras,ale nejde ma to tam prihlasit..ako sa mi mate?ja som v tom anglicku je to tu strasne...uplne na hovno,mesiac som bez roboty,bola som tu tak odrbana...uplne mam uz vsetkeho plne zuby..kazdy den len revem ako male decko a co je najhorsie vratila sa ppp,ni anorexia,ale bulimia ktora je na kazdodennom poriadku u mna..uz nevladzem..nemam sil..ani nemozem viac napisat lebo uz aj musim bezat pretoze som na nate v kniznicio a uz ho aj vypinaju drzte sa mi..pa pametate si ma?zuzicka1989

kravo pitoma

Kde si to bola?Inak co som sa rozpravala s ludmi ktori boli na psychiatrii tak ziadna pozitivna odpoved.Vsetci odisli v horsom stave ako prisli.Nie je cudne to nase zdravotnictvo?

predsa ja

ja som bola raz, 2 mesiace, ale nie kvoli anorexii ani bulimii, mam ine problemy, isla som dobrovolne,pre mna to bolo strasne, ale to preto ze som bola na tom zle, ved ja som sa ani s nikym bavit nechcela,takze mne praveze vadilo ked som musela ist hoci len na hodinu na psychoterapiu a do vsetkych aktivit ma museli nutit, jedine na co som sa odhodlala bolo pozerat telku a obcas hrat basketbal...uz tam nikdy nepojdem

kravo pitoma

Pusate, ale pre teba je hrozne vsetko co suvisi s jedlom. Ved raz pride mozno ten cas, ked tam pojdes dobrovolne. Lebo s PPP sa zit neda. A ty to dobre vies.

pusate

ja som bola po prepustení z blavy ešte horšie na tom ako ked ma tam proti vôli zavreli a uškodilo mi to...iba čo som tam nasilu musela sa krmiť ako prasa a pribrať 5kg-no našťastie je to už rok čo som doma a tie kilá som už dávno schudla a na tú nočnú moru na psychiatrii sa snažím zabudnúť...a cvičiť som tam vyslovene nesmela,ked ma uvideli drep-tak 5min na trestnej lavičke,bleee nerada na tú hrôzu spomínam ech,