Pobyt v psychiatrickej liecebni

lulaaatlsta

cawte
bola so na lieceni 2x
prvy raz na kramaroch koli anorexii
druhy raz na mickiewiczovej koli bulimii
na oboch bolo fajn kolektiv zabava ale ani jedno nepomohlo

[zruseny3]

Qui., drzim ti palce. Ano, je to tazke, strasne tazke, ale vid ten ciel, ktorý dosiahnes. Stoji za to. Viem, urcite velakrát zakopnes-zakopnete a velakrat to budes vzdávat, ale kazda jedna z vás ma na to dosiahnut vítazstvo. :) Nebudette slabošky, verte si!!

Oui.

Tak zajtra nastupujem do Pezinka...
Mam dost velky strach ale kurva aj keby som tam mala plakate do taniera, musim sa co najviac premoct a byt co najsilnejsia, aby som sa mohla co najskor vratit v co najlepsej forme...

[zruseny3]

Ladyinred, pokial ti mudr. povedala, ze sa mozes vrátit, tak neváhaj. Aj mudr má len jedny nervy a je to len clovek z masa a kostí, sem tam usmiata, sem tam unavená. Myslím, že tá mudr, ktorá ti to povedala, má zaujem o vás baby s ppp /aj chalanov/, aby vám pomohla, ako najlepšie vie. A ten režim. Lekari nie su blbí a uvedomuju si, ze baby s ppp by zneuzívali aktivity a volny rezim. Sak pri prechádzkach (aj do lesíka) by sa dalo, vsak? :) Tak, pokial sa chces vyliecit, vrát sa tam. A zacni verit, ze sa vyliecis. Predstavuj si, ze si zdrava, mas plno iných aktivít, priatelov, snívaj, ziadaj o to, že ti bude dobre, zdravej, šikovnej babe... atd atd... Nemysliet na to, ze sa najes a bum vycitky a vracanie alebo nejedenie... Viem, ze sa mi to lahko hovori, ale ak sa skutočne chces vyliecit, tak to dokazes!!! Váha je len jedno hlúpe číslo, ktoré okrem teba, nikoho iného nezaujíma. Blbé reči blbých ľudí ignoruj. Odvrkni im to isté. "Si tlstá? No, a ty si blbá/ý" :) Zamysli sa. Chces takto zit celý zivot? Jedlo, zachod, jedlo, zachod, jedlo, záchod... alebo káva, jablko, káva, jablko... Zober plno kníh, krížovky... a hybaj naspäť. :) A nerobte si naschval, nemajte jedlo u druhých na "tajnáša"..., neokukujte jedna druhú... Každá ste iná... Držím palce! :)

[zruseny3]

Ladyinred, pokial ti mudr. povedala, ze sa mozes vrátit, tak neváhaj. Aj mudr má len jedny nervy a je to len clovek z masa a kostí, sem tam usmiata, sem tam unavená. Myslím, že tá mudr, ktorá ti to povedala, má zaujem o vás baby s ppp /aj chalanov/, aby vám pomohla, ako najlepšie vie. A ten režim. Lekari nie su blbí a uvedomuju si, ze baby s ppp by zneuzívali aktivity a volny rezim. Sak pri prechádzkach (aj do lesíka) by sa dalo, vsak? :) Tak, pokial sa chces vyliecit, vrát sa tam. A zacni verit, ze sa vyliecis. Predstavuj si, ze si zdrava, mas plno iných aktivít, priatelov, snívaj, ziadaj o to, že ti bude dobre, zdravej, šikovnej babe... atd atd... Nemysliet na to, ze sa najes a bum vycitky a vracanie alebo nejedenie... Viem, ze sa mi to lahko hovori, ale ak sa skutočne chces vyliecit, tak to dokazes!!! Váha je len jedno hlúpe číslo, ktoré okrem teba, nikoho iného nezaujíma. Blbé reči blbých ľudí ignoruj. Odvrkni im to isté. "Si tlstá? No, a ty si blbá/ý" :) Zamysli sa. Chces takto zit celý zivot? Jedlo, zachod, jedlo, zachod, jedlo, záchod... alebo káva, jablko, káva, jablko... Zober plno kníh, krížovky... a hybaj naspäť. :) A nerobte si naschval, nemajte jedlo u druhých na "tajnáša"..., neokukujte jedna druhú... Každá ste iná... Držím palce! :)

ZuzanaJ

Snad kazda z Vas raz pride na to, ze odmietat pomoc je najvacsia hovadina, dnes som v zivote stratila kvoli ppp vela, rodinu, moznost mat dieta, zdravie ale tuzim bojovat aj o to, mozno je neskoro ale budem hoci sa tazko rieka konfekcnej velkosti 36-38, super postavy. Nebudem a nechcem sa s nikym hadat verte je mi teraz do placu, viem ake sme, aka som ja, ale drzim Vam prsty pridte na to na co prichadzam teraz ja aj vy, vela dievcat Gabina, weja, evcaa na to uz prisli a su dnes stastne

ZuzanaJ

A ako si predstavujes liecenie, ze ti dovolia kavu, ktora sa berie ako laxativum, navstevy v bufete kde si tajne mozes kupit nieco ine? Ze ta nebudu kontrolovat ci nezvracias, alebo ze ta nebudu vazit? Su oddelenia, kde nemas mobil, kde nemas navstevy, kde nemas pristup k TV, kde si 24 hodin zavreta, Pezinok je oproti tomu leharen.