som v piatom mesiaci tehotenstva a rodicia o tom nevedia...

Príspevok v téme: som v piatom mesiaci tehotenstva a rodicia o tom nevedia...
katastrofa

ahojte mam vazny problem,som v piatom mesiaci tehotenstva a neviem co dalej...ono je to na dlhe rozpravanie ale v skratke priatel ma nechal ked sa dozvedel ze som tehotna a teraz som uz v piatom mesiaci, nezvladam to..rodicia o tom nevedia..neviem co dalej..musim im to povedat lebo uz to zacina byt vidno..ale bojim sa ich reakcie, chcem to malicke ale neviem co robit...

mademoiselle

Natalka, existuju aj normalni ludia, vies ja sa strasne tesim, ze take mlade ziena si takto preslo doslova peklom, len aby mohlo donosit babatko , tkore caka, nebola si zbabela a nesla si na interrupciu, u mna si vysoko v ociach a obdivujem ta. Mala si na babo este cas,ale zivoit to takto priniesol, tak je to tak. Co s atyka tvojho ex, spociatku som mala nervy, teda mam na toho cloveka aj nervy, keby mna udrel, mal by opletacky s policiou urcite,ale kedze s anemas rozculovat, je dobre, ze je to takto,ale ja osobne by som to nenechala tak. Ale chcela som povedat nieco ine. SPociatku som rozmyslala, ze ja by som asi chcela testy otcovstva,ale po premyslani do bducnosti, bude to pre neho obrovsky trest, ked nebude moct nic mat so svojim dietatom.Uvidis, ze jedneho dna s apriplazi. Ale hlavne teraz nemysli na takeho imbecila nasilnickeho hajzlika. Cakala by som ze chlap v jeho veku bude mat uz konecne rozum. Ale omyl. No kaslat na neho, nestoji to tu za rozculovanie. Ak sa ti podari, chod na matury este tento rok. Aj ked nic nebudes vediet, ale ked budes zdravotne ok sposobila chod na matury, daju ti to, budes mat pokoj. Nebude ta tam nikto tehotnu s bruskom natahovat, vyuzi to ak budes na tom so zdravickom ok. POtom sa nemusis stresovat aspon, ze nemas dokoncenu skolu:-) Ale si sikulka, podla mna to zvladnes. Inak som zvedava co budes at dievcatko alebo chlapceka. :-) Jaj, ja by som strasne chcela babo (len keby aj ten moj milovany chcel uz:-)))), ale my cakame tiez v rodinke- bratova nastavajuca je v 4 mesiaci, takze tesim sa aspon z ich babatka. Milujem deticky. HLavne davaj na seba pozor, uz s ati vazne termin blizi. Neoj sa, zvladnes to. JA som este nerodila,ale uprimne, porodu s abojim najviac na svete- ja akurat tak s epiduralkou, lebo inak budem kricat, ze ma budu pocut az na opacnom konci SR:-)) JA soms strasna padavka co sa tyka bolesti:-) Ale nebudem ti tu rozpisovat somariny. :-) Ale myslim an teba kazdy den, ze ako s adari a som strasne stastna, ze sa nic zle nestalo- stalo,ale ze to nemalo zle nasledky. Maminka tvoje dietatko moze byt najstastnejsie pod slnkom, lebo si ho milovala a bojovala za neho takto statocne a myslim ze vsetci tu sme na teba hrdi:-) Hlavne sa ozyvaj ako sa mas a ako pokracuje liecenie tvojich rebierok a ako sa dari malickemu:-) A nieco mozme poriesit aj pre malicke do vybavicky, uz tu boli take navrhy tak myslim, ze baby, ktore chceli s aurcite pridaju:-)

nikkuš

Natalka,
som velmi rada,ze si v poriadku i ked som uz bola nervozna co je s tebou, ked si sa neozyvala. Najviac ma vsak tesim,ze tvoji rodicia sa zmenili a budu ti oporou. Je to taky zvlasny pocit, lebo hoci ta nepoznam, som spokojna, ze teraz sa o teba staraju a nic zleho sa ti nestane.
Ozaj vies co nosis pod srdieckom, alebo sa nechas prekvapit????
Tak aspon ze si sa vyliecila a malinke je v poriadku aj po to co sa stalo.
Aby som nezabudla drzim ti palceky, aby ti slo ucenie a zvladla si tie maturity:))ak to nebudes stihat,alebo budes zdravote na tom horsie, tak sa netrap, ved zdravie je nadovsetkooo!!!
Som rada, ze sa mate s malinkym dobre a verim ze to najhorsie uz mate za sebou a caka vas uz len dobreeee :)
cakam na dalsie spravy o tebe!
paa =)

katastrofa

Ahoj mademoiselle..dakujem pekne,ze si si robila starosti,ani nevies ako potesi ked clovek vidi ze su aj super ludia co dokazu podporit :)..ved ja si ich nevsimam,ale nemam rada ked mi niekto neveri aj doma na rodicoch ma to rozculuje,ale jasne nenervujem sa..ani nesmiem :)..a s tym ex suhlasim,takto by som to chcela,nech nema ziadne pravo na malu/maleho..neviem este:))..cosii..teraz nechodim do skoly,ved ledva prejde cez obyvacku,boli ma kazdy milimeter mojho tela..ale ucim sa na matury,no v podstate mam na vyber ci teraz alebo az bud.sk. rok,ale ja by som uz chcela tento rok skoncit skolu potom sa venovat babatku aspon rok a potom by som skusila vysku..ale to su len moje plany,neviem ci stihnem a co ako bude,uplne som este take dezorientovana..a termin mam okolo 20.jula,booze ved to je uz coskoro,strasne sa bojim..a pevne dufam,ze zo mna bude schopna mama..ale tiez sa tesim :)

mademoiselle

ahoj Natalka, ani si nevies oredstavit,ako sa tesim ze ste s malickym v poriadku.:-)))) Urobila si mi velikansku radost. Nevsimaj si ludi,, ktori ti neveria, nestoja za to a nestoja ani za rozculovanieô Je natebe ako to budes riesit s tvojm ex. Aj ked si myslim, ze aspon nebude mat ziadne pravo na dietatko,ked nebude oficial ako jeho otec, tak to bude na nieco dobre. A hajzlik sa este doplazi a potom ty budes na koni. Ale hlavne teraz musis nazbierat vela sil. Este chodis aj do skoly? Alebo ako na matury? Zvladas? JA ti strasne drzim prsteky,aby vsetko vyslo. Kedy mas vlastne termin? Natalka si silna zena, budes dobra mamina, vybojovala si si svoje dietatko a bude ta ono nadovsetko milovat, bude mat vynikajucu maminku. A som rada, ze aj doma je to uz konecne ok, pekne ako to ma byt. Uz len na malicke sa tesit:-)som na teba hrda a strasne ti drzim palcekyy

katastrofa

od zlosti som aj zabudla reagovat na zvysok ..pre paradajku..nechystam s apodat trestne oznamenie,vsetko dobre dopadlo a nechcem sa tym uz vobec zaoberat..synda a marya dakujem..a pre dd budem rada ak pokecame,ja som tu uz raz nechavala adresu natali_18@azet.sk..cize budem sa tesit ked napises :)..tak zatial..Natalia

katastrofa

Ahojte,..dreigeder,nemam ta ako presvecit o tom,ze neklamem..ale ked mi neveris tak sa nemusis vyjadrovat a nemam ani najmensi pocit,ze by sa to podobalo na nejaku telenovelu,myslim ze nie som ani prva ani posledna baba,kt. otehotnela a priatel ju nechal,takze neviem co sa ti tak nepozdava..a vidim ze nie si v obraze,tak specialne pre teba,ja uz ziadneho priatela nemam,myslis ze po tom ako ma ponizil tusim po takom priatelovi?..takze neviem co malo znamenat to ci sa zobereme a nechcem ani aby male uznal za svoje,nic od neho nechcem,nepotrebujem od neho vyzivne..rodicia su teraz uz na mojej strane a myslim,ze to nejak zvladneme..a prepac,ale myslim ze viem s kym som tehotna..dokonca nemam ani ziadne moznosti na vyber,lebo je jediny s kym som doposial spala..neznasam ked mi niekto neveri,takze ak tu este tuzis napisat ze ti toto pripada ako nejaka telenovela tak sa radsej zdrz komentara..dakujem..Natalia

marya

NO JA KUKAM... DIEVCA... DRZIM PALCE..
JE TO TAZKE S TYMI CHLAPMI...ALE VER,ZE TA CAKA ESTE TAZSIE OBDOBIE(MATERSTVO:) ...ALE AKO TAK POZORUJEM SESTRU (2 ROCNA MAMICKA:)..TAK TA ZAROVEN CAKA TO NAJKRAJSIE CO TA STRETNUT MOHLO :)))
VAZNE TI ZELAM, ABY SI TY A TVOJE BABY BOLI ZDRAVI A STASTNI...

dd

mily dreideger..ja Natalii verim, pretoze tiez som si neuzila zrovna prijemne prostredie po tom, co sme teraz uz s manzelom oznamili, ze sa berieme a to sme este ani necakali babko..to co sa dialo potom..to si malokto vie predstavit..a keby to tu napisem, tak mi presne taki ako ty tiez vypisuju, ze sa mozem nabalit, ze je to hotova telenovela, ze som si to cele vymyslela..

a Natalke: som naozaj velmi rada, ze ste ok..teda az na tie zlomene rebra..ale to si musela asi dost spadnut..neviem si to ani predstavit..drzim palceky, aby sa Ti uz odteraz vsetko darilo..a som rada, ze aj rodicia sa uz umudrili..je smutne, ze niektori ludia potrebuju zazit az takuto situaciu, prip.horsiu, aby sa spamatali a uvedomili sa..inak ak by si mala zaujem a mohla by som, vyhladala by som Ta na azete a prip.by sme si tam mohli pisat, ak teda chces..ak nie, v pohode :)..

syndy

dreideger no neviem , ale život píše tie najneskutočnejšie príbehy, veď to poznáš" to nevymyslíš , to je život "

dreideger

Ak si tiez vymyslim podobnu telenovelu zozeriete mi to ???

katastrofa: ak vravis naozaj pravdu tak ten tvoj priatel bude miimalne schyzofrenik a s takym by si asi zit nechcela, minimalne ak uzna decko a zoberete sa tak ta bude mlatit. Ak ho neuzna a si si ista ze on je otec treba dat navrh na sud a ten mu otcovstvo dokaze testami, vdaka comu preplati velku cast nakladov na porod a bude platit vyzivne. Ale skor si myslim ze toto je pekna telenovela.... ak by si predala prava na sfilmovanie tak sa napakujes