IDE O ŽIVOT, PROSIM SURNE,CO PODPORUJE ABY SA CLOVEK VYCIKAL

Príspevok v téme: IDE O ŽIVOT, PROSIM SURNE,CO PODPORUJE ABY SA CLOVEK VYCIKAL
jancecka

Prosím vás, som zúfala, švagrinu prepustili z nemocnice domov a neviem si pomôcť, potrebuje kyslík, neprepísali jej ho ale ani ten jej nepomôže, lebo ona sa nemôže vycikať. Neviete nejaký účinný liek? Doktori sa jej chcú zbaviť a poslali ju domov zomrieť. V nemocnici mala cievku, tú jej vybrali, aj sa deň po jej vybratí vycikala, dnes je druhý deň a nedá sa jej. Moč sa jej hromadí v tele, čo s tým? Prosím rýchlo

mirka ff

tak predsa su na svete ludia ktory pomahaju vnutornou silou.prajem vela peknych dni a drzte sa.prajem VELA STASTIA a BOZEJ SILY VAM VSETKYM.

jancecka

Ste všetci veľmi zlatí, v piatok v noci sme zavolali lekára,mala dosť opuchnuté členky, zobrali ju do nemocnice, tá úzkosť ktorú sme všetci cítili bola neznesiteľná, pustili jej niečo infúziou a ona sa sama vycikala, nepovedali ani čo, ani na otázky nereagovali, ale pomohlo to. Odvtedy ciká sama. Tešíme sa každému cvrku, ktorý sama vyciká :D situácia sa o milimeter pohla a zlepšila, je ešte slabučká ale nemôžeme chcieť od pacienta s chorým srdiečkom aby sa zotavil za týždeň, budeme dúfať, budeme sa modliť, v nemocnici si ju našťastie nenechali, doviezli ich domov,je to pre ňu určite lepšie doma,máme znova nádej, že tu bude s nami, nie sme z najhoršieho vonku, ale už ani poobede nespí tak tvrdo, je hore, pýta si papať, kaká v poriadku, inak žalúdok je asi jediné, čo má v poriadku. Srdiečku napomáhla kyslíkový koncentrátor, ktorý ale nedýcha stále, vyzerá to nádejne. V sobotu doviedol jeden rodinný známy kňaz iného kňaza, ktorý pomáha chorým ľuďom,má schopnosti liečiace, povedal, že cíti charizmu, cíti silvikinu vnútornú silu, cíti chuť žiť a dodal veľa nádejí hlavne mame, včera mala návštevový deň :D celá rodina ju postupne chodila pozerať, má veľmi rada návštevy, teší sa každej čokoládke, čo jej donesú :D ale večer bola taká unavená, že krásne zaspinkala :D ráno ešte spali, tak neviem aké bude ráno, ale budem vám dávať vedieť.
Hospic som kontaktovala, povedali mi že s ľuďmi s dawnovym syndromom nemajú skúsenosti. Ale to nevadí. Veľmi veľa ste mi pomohli, viac ako doktori.
Všetkým vám srdečná vďaka a nepotrebujem obdiv, všetci to máme ťažké, nie len ja.

shagya

prave som si to tu vsetko docitala a je mi strasne smutno..skoro som sa rozplakala..viem totiz ake to je mat niekoho a stracat nadej na jeho zachranu...je to tazke ale treba skusat a ten hospic treba skusit urcite by pomohli prinajmensom ulahcili odchod..a mjanik mozno chce aj pomoct ale tu sa to velmi nehodi...drzim palce jancecka a ozvi sa keby nieco..

eee

No bambulka,ja si myslim,ze mjanik chce pomoct hlavne svojmu vrecku a o pomoc ludom mu vobec nejde.Aspon ja mam z toho taky pocit.Keby chcel pomoct ludom,tak by pisal,co naozaj pomaha pri danej chorobe a nepisal by sem stale ako akupunktura vsetko vylieci.Vnucovat ludom nazor,ze lekari nic nevyliecia a akupunktura je vsemocna je chore. :)

bambuľka26

mjaník, u pacienta, ktorého všetko bolí a je v takom ťažkom stave, ako Janceckova švagriná, pochybujem, že by jej vedeli urobiť akupunktúru. Chápem, že chceš každému pomôcť, ale všetko a každému sa nedá!!!!!!!!!!!!!!!

antijanik

Mjanik,ty si naozaj velmi netaktny clovek.Vidis,ze sa tu jedna o fakt tazku chorobu,kde uz je fakt kriticky zdravotny stav svagriny Jancecky a ty si dovolis s drzostou tie svoje nezmysly o akupunkture zatiahnut aj sem a pri tom vies,ze akupunktura v tomto vobec nepomaha.Si vydriduch,ktory by vytiahol peniaze aj z .....

cozeeeeeeee??

je mi jej luto, nik si nezasluzi taketo nedostojne zaobchadzanie!!bohuzial, aj toto je realita naseho zdravotnictva.prinajmensom, ze nie ej dostatok hospicov!!neviem,ci si pamatate isty pripad, kde sa pri meste xy mal stavat hospic.neviem ako to dopadlo, ale reakcie ludi z okolia boli hrozne, ze ci sa maju kukat ako odtial chodia pohrebne vozy??a kde to maju stavat??na Marse??