Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

barbinka

možno aj išla, ale mám priateľa a bez neho neodídem nikam. on je u mňa na prvom mieste aj moja rodina, takže preto v žiadnom prípade.

jancecka

baby, vy ste aké študované, alebo aspoň chcete byť :D a neva, aj sa ti ťa dám k priateľom :DD ivulik,

barbi, no kamoška mala pred rokom strojček a ju to tlačilo celý rok čo ho mala :D

barbinka

a aj keď by som rada robila nejakú prácu, ktorá by ma naozaj napĺňala, lebo Afrika ma napĺňala, tak by som z toho nevyžila. to, že som to vyštudovala mi zaručilo len vyšší plat.

barbinka

no tak ja neviem. ja teraz nepracujem v tej oblasti. robím úplne niečo iné. ale nemyslím si, že je to dobré platené. to povolanie býva skôr brané ako poslanie. bola som akurát pol roka v Afrike v Burkina Faso ako sociálny pracovník. to bola misia. za také niečo nedostane ani korunu.

krisha

hej,mozem potvrdit, ze ja na UCM sa to tak robi...:-D Ak sa chces venovat SP, tak to musi byt v tebe, musis mat pre to cit, musi ta to bavit, lebo velke prachy za to nedostanes... Dovod preco ju studujem ja, som uz pisala... Aj ked nikdy neviem co ma napadne a mozno sa stretneme v Kambodzi:-D