Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

jancecka

ten pocit nemáš sama, sem tam príde Mária, napíše pár príspevkov, a ostatní neviem čo s nimi, teda sisik, shelly, sedmikráska, no neviem kde sa túlajú, viem že jajbolí ma problémy s PC a ozaj, čo ventil??

barbinka

super janka, aká si rýchla. sranda s tými spermiami.
a zdravím aj teba krishka.
inak mám pocit,že sem už nikto iný okrem nás troch ani nechodí.

jancecka

v piatok ani neviem čo bolo :D takže asi nič takého podstatného, v sobotu klasika, upratovanie, pranie, žehlenie, mali sme robotníkov,robili vodu a odpad, potom som bola vyberať zemiaky a sobota ubehla ako voda a nedeľa, bola som na Bojnej na Babici, taký ranč, s kamoškou, jej sestrou a jej rodičmi,je to úplne super rodina, mám ich rada. Lebo som nechcela zostať sama, Miško bol v hore stavať posed, aj ma volal s ním ale viem ako by to dopadlo :D musela by som všetkým jeho kamarátom opekať nad ohňom slaninku a špekačky a spravili by si zo mňa slúžku, tak som radšej bola s kamoškou :D ale dnešné ráno som mala komické :DD potrebovala som manželov spermiogram :D lenže k tomu som potrebovala jeho spermie :D mala som takú nádobu, do ktorej mi dal trochu jeho pokladu a mala som 15 minút na to, aby som to dopravila do mesta vzdialeného asi 14 km doktorovi :DD išla som stovkou všade, aj cez dediny :D neviem čo by som vravela policajtom keby ma zastavili :D dobehla som doktorovi, ako naprotiveň je tá ordinácia v nemocnici na najvyššom poschodí úplne na konci :D výťah nefukčný :D ale stihla som to všetko asi za 12 minút :D a všetko je v poriadku, aspoň Miško je zdravý, keď už ja nie :DD

barbinka

ahoj janka, aj ja som tu. u nás v BA bola búrka v noci. ja som mala celkom náročný víkend. ani neviem,kde začať. tak ešte v piatok som bola s bratovým škrečkom u zverolekára, lebo si zlomil nohu, potom sme mali tenis a išli sme kúpať. sobota bola taká, že priateľ sa dal na futbalovú ligu a v sobotu mal prvý zápas, tak som išla povzbudzovať a dal dva góly. hneď potom sme išli za bratom do Hamuliakova, kde mal tenisový turnaj. potom sme išli aj s bratom na deň otvorených dverí dopravného podniku. on je totiž fanatik do autobusov, takže MHD a tak. to je jeho. tak sme tam pofotili, čo sa dalo. potom sme sa boli ešte napapať a do večera sme sa kúpali. v nedeľu len tenis a kúpanie. a ty ako janka?

jancecka

to som zase posledná a prvá? teda, to len ja chodím na PC?? pekne, no čo baby, aký ste mali víkend ? aj u vás bola taká búrka v noci?