Bodky na penise i na predkozke

Príspevok v téme: Bodky na penise i na predkozke
boko

mam 14 rokov zachvilu budem mat 15 caka ma preventivna prehliadka v 14 sa mi objavili na penise i na predkozke bodky su len trochu svetlejsie nedaju sa vytlacit su uplne male nic ma neboli nesvrbi bojim sa ist za urologom lebo sa bojim obriezky a mam strach ze ak tam nepojdem doktorka to na preventivnej zisti a napise ze niesom zdravi a mna nezoberu na skolu

typek

Ci kokso uz som sa normalne zlakol ze co to tam mam keby to islo niejako veliecit .Keby to aspon tak chujovski nevyzeralo a inac dakujem za info teraz sa mi bude az lepsie spat. diki diki

mirino1233321

Chalani ja som bol s tým aj na kožnom aj u urologa a mi povedal že tie biele veci na predkožke sú uplne neškodné zväčšené mazové žlazy a tie biele veci okolo žaluďa to iste. Som sa pýtal aj na odstranenie ale stojí to asi 12 000 sk a mne to doktor neodporučal lebo že vraj sa mi to môže lahko vratiť lebo je to prirodzené a ak pojdem na taký laseroví zakrok viackrat tak môžem stratiť citlivosť na penise... Teda neriešte to chalani...

lauruška

Ahojte. Som Laura mam 23 a eovnako stareho priatela. Mojmu priatelovi sa to objavilo ked mal 18. Isiel s tym za urologom lebo mal obavy aj o to ci to nie je prenosne. Zistil ze je to uplne OK. Tak sa netrapte, mne to nevadi a ani to nijako neovplyvnuje jeho sexualnu aktivitu. Ale je dobre ked viete co to je a preto s tym radsej chodte k lekarovi aby potvrdil tuto diagnozu.

aoch

ahojte.. mam 15 rokov a tiez mam na spodnej strane predkozky a na okrajoch zaluda male biele bodky a tiez sa nedaju vytlacit ani nebolia.. nevenoval som im velku pozornost ale us ma zacinaju stvat nedaju sa neako odstranit?? nejaku mast alebo nieco? canesten pomoze? dakujem

sayler

johny773 to istee mam aj ja niesi saam vraj do je nejaka forside spots je to neskodne a ma to udajne vela ludiii takze uz som aj kludnejsiii dufam ze aj ty

sayler

Mam 17 rokov a na penise mam take male bodky netaju sa vytlacit ani nestipu nebolia neviede niekto co to je ? je to nebezpecne?da sa to liecit a ci to neprekaza plodnosti ? dakujem vopred

sam

to iste mam aj ja a bol som aj pri urologovi aj na koznom povedali mi ze su to zvecsene mazove zliazky a ze je to neskodne