Bodky na penise i na predkozke

Príspevok v téme: Bodky na penise i na predkozke
boko

mam 14 rokov zachvilu budem mat 15 caka ma preventivna prehliadka v 14 sa mi objavili na penise i na predkozke bodky su len trochu svetlejsie nedaju sa vytlacit su uplne male nic ma neboli nesvrbi bojim sa ist za urologom lebo sa bojim obriezky a mam strach ze ak tam nepojdem doktorka to na preventivnej zisti a napise ze niesom zdravi a mna nezoberu na skolu

Skrifin

Dobrí deň ja mám tiež ten istý problém asi v puberte to začalo sa mi na predkožke teda koži penisa objavili bodky vo vnútri sú trochu vidieť aj z venku ale skôr ma zaujíma či to je nejaké ochorenie alebo nie či je to normálne a či sa to dá nejak odstrániť.
Lebo je mi to nepríjemné a keď niekto mi vie odpovedať nech mi prosím píše na EMAIL : esith@azet.sk a tam nech mi napíše prosíím :D Ale ešte 1 problém nesvrbíto ale smrdíto ale neviem prečo higienu dodržujem umývam sa aj kamaráta :D 3 krát týždne ale nepomáha to. Stále to smrdí a už neviem čo s tím a je mi nepríjemné sa s tím poradiť s rodičmi alebo ísť za urológom prosím poradte. DíKy

johny lee

Dobry den mam 33 rokov a mam jezatost penisu. Chcem sa preto opytat ci sa to da niejako liecit alebo to budem mat navzdy. Bojim sa aj toho ze budem impotent. Dakujem

galdo

To mate z toho ze ste si honili pred stratou panictva. Vtak sa vam vzrusil a nebol namoceny tak sa musel zamastit sam:DDD

deep

ne :D je to pod zaludom je to ako keby pod sklom je to vydno a bojim sa ci to neni nejaka choroba pls odpiste nieco normalne na to co o tom viete

deep

prosim,mam 15 rokov a ked stiahnem predkozku mam na zaludi v stede malu hnedu bodku a nevem co to je bojim sa to pls pomozte mi uz som mal aj sex ale bojim sa ze ci to nebolo nieco niaka choroba a uz mam na to nervy nechce to zmiznut a vobec nevem co to je pls tak ak mi tu niekdo napise co sa topmu rozumie as sa citim lepsie podla toho co to bude :D