Bodky na penise i na predkozke

Príspevok v téme: Bodky na penise i na predkozke
boko

mam 14 rokov zachvilu budem mat 15 caka ma preventivna prehliadka v 14 sa mi objavili na penise i na predkozke bodky su len trochu svetlejsie nedaju sa vytlacit su uplne male nic ma neboli nesvrbi bojim sa ist za urologom lebo sa bojim obriezky a mam strach ze ak tam nepojdem doktorka to na preventivnej zisti a napise ze niesom zdravi a mna nezoberu na skolu

pedro

tebe sa to dobre povie, len aby to bolo tak....ale co ak sa to neaka dozvie albo to uvidi, tak taky trapas to bude:(

pedro

jj na spodnej strane predkozky-na konci, na spicke zaluda trosku, a aj na okrajoch zaluda :( . bol si stym u lekara? lebo ja mam 15rokov a hambym sa to povedat.. :(

kks

pedro to aj ja mam ... ties sa trocha bojim ale podla mna to nebude nic vazne som zvedavi co nato odbornici ... .. take drobne a uplne na vrchu predkozky ze ?

pedro

potrebujem poradit mam na spodnej strane predkozky take malinke biele bodky, su aj na okrajoch zaluda:( bojim sa ci to je vazne, strasne sa hambym povedat to rodicom.....ani to nesvrby ani nesmrdi, poredte co to je a ako sa toho zbavit prosim.... a mam 15rokov a mam z toho strach..

besen

Dobry den chcem sa opytat mam presne tento problem s bielymi pupakmi na penise Bol som s tym u lekara,je to normalne(ulavilo sa miteda fest) ale mam priatelku a chceme mat spolu sex tak sa bojim ci tie pupaky nejako neprekazaju pri sexe alebo teda ci to neboli. Dakujem