Ricínový olej

matka14

Ahojte baby, ja v lekarni praxujem a prave dneska si hojenda kocka kupovala , uplne normlane a bezne ho dostanete kupit v lekarni bez predpisu do 100sk urcite!.. a co sa tyka tych laxativnych ucinkov/=(prehanacich) to nastane vtedy ak by sa dostal vnutorne preroalne to znamena ked by ste ho prehltli alebo podobne ,teda islo by to crevom ,ustami..a ci to pomaha uvidime vyskusam aj ja:) ale moze byt:) vela stastia,,papapa

akinom007

ja som si ho kupila koli mihalniciam, len neviem akym sposobom si ho aplikovat. a mam si to dat na noc? a rano sa potom mozem kludne namalovat?

baku

baby ja ten ricinovy olej pouzivam a funguje,, tiez som sa o nom dozvedela na zdravi... zhustli mi a predlzili sa riasy... baby mi zavidia ake ich mam dlhe ked sa nalicim... aj mamina si vsimla ze sa mi predlzili... takze smelo do toho.. v niektorych lekarnach ho vsak nechcu predat,, ze vraj len na lekarsky predpis,, ale je to hlupost lebo ja ho bezne kupujem.. a ci moze ublizit oku ? ako je silny to je pravda.. ale myslim ze je to o individualnej znasanlivosti.. ked mamina videla vysledok namne skusila to aj ona ale hned na prvykrat ju strasne stipali oci... u mna je to v pohode nemam ich ani cervene ani ma nesvrbia nic.. treba si vsak samo dat primerane mnozstvo :)

zufala

ahojte prosim chcem sa poradit strasne mi vypadavaju mihalnice uz som upne zufala a pocula som o tom ricinovom oleji ze pomaha ale ak sa mi dostane do oka moze mi poskodit???prosiimm poradte mi:(((

iris_

ricinovy olej normalne predavaju v lekarni. mala flasticka stoji par korun. tiez som to pouzivala na mihalnice. tento olej mi dokonca ako jediny pomohol na rozdiel od masticky od lekara.

???

ako tu bolo pisane, ricinovy olej sa nesmie uzivat, pretoze ma silne laxativne ucinky ( prehanajuce) tak treba si davat pozor, co sa tyka tych mihalnic, to som veru nepocula a pohybujem sa v oblasti, kde pracujem s tymito prostriedkami, ale ked uz tak, skus sa spytat v lekarni, ale neviem, neviem ci ho predaju, jak by len v malom mnozstve