mam anorexiu?

kaco

ale ked ja sa niekedy najem a dost vela ale potom mi je to luto a snazim sa nejest a uz som aj niekolkokrat uzila lieky na vyprazdnenie, ale mne sa nezda ze som anorekticka

kiwemai

mno, myslim, ze si anorexicka...ked zvracias a odopieras si sladke...:(( ja som len o trosicku nizsia od teba a vazim tiez 48 sem - tam vyskocim na 50 a tak...vaha mi kolise...no nevracala som uz od dajakeho roku 19..neviem akeho, ale to som bola vazne xora (problemy s dyxanim), z jedla mi nieje zle...a ked mi nieco xuti, tak si nelutujem nalozit na tanier plnu kopu...a aj tak si par ludi mysli, ze som anorexicka a myslia si svoje...totalna somarina...mno, ked zvracias, myslim, ze by si mala navstivit lekara...

katika88

Tucna byt rozhodne nemozes,pri takej vahe.A to ze si vedome odopieras jedlo a zvracias aj napriek tomu ze mas normalnu postavu,tak to je znak anorexie.

katika88

Tak potom to anorexia je ked si myslis ze si tlusta napriek tomu ze s takou vahou musis byt zakonite stihla.A este ked si zamerne odopieras jedlo.Ja vazim tolko jak ty a pritom mam o 10cm menej a uz ja som dost chuducka tak teba si neviem predstavit.Musis byt este chudsia tak to nie je zdrave ze si aj tak pripadas tucna.Radsej vyhladaj lekara!

kaco

ked ja si myslim ze som tlusta a stranim sa sladkym jedlam, bola som niekolko raz zvraciat a snazim je jest minimalne

ali

anorexia neznamena mat malu vahu. ale vazit malo preto, lebo si zamerne odopieras jedlo, zvracias, vobec nejes alebo podobne. anorexia je, ked to vsetko robis pre to, aby si schudla a "mala lepsiu postavu" . zamysli sa nad tym...