mam anorexiu?

Lady x

No ja si teda vazne nemyslim, ze by tu niekto mal anorexiu, lebo by to asi bolo aj menej kil napisanych.... Napriklad ja mam vysku 174 cm a mam 48 kil, a nemyslim si , ze by som ju mala.... Myslim si, ze u kaci ide len o o, ze by sa chcela v plavkach, kratasoch a minisukni citit lepsie a na tom nie je nic zle.

hlava

cukrulka si myslis ze nemozem mat decko ???no co ja viem ja si myslim ze az take hrozne to somnou neni vypadam ako nromalna baba a to ze mam tak malo kilov to neviem cim je ale asi stitnou zlazou lebo jem ako normalny clovek a jest mi chuti len dako sa mi bribrat neda..a drzi ma moje telo pri zivote a dufam ze za par rokov bude aj moje babo:)

cukrulka

hlava, ty si pislala ohladom toho tehotenstva, vsak,?neboj s takou podvahou tehotna byt nemozes, sa divim, ze telo drzi pri zivote teba, nieto este mozne dieta

rere

ahoj kaco ak sa vyhybas jedeniu a snazis sa co najmenej jest alebo vobec a na zaklade toho mas taku vahu tak ano mas anorexiu

ywetka

Som baletka a superim z vahou velmi v poslednom case priberam ale chcem schudnut kazdy mi hovori ze somm chuda ale ja si pripadam ako tucne prasa ale jest mi chuti stale niekedy az velmi vela ale chcem prestat jest ale mi to nejak nejde.......

niekto

ano mas ale este nevies asi pricinu preco sa ti to "paci", nieje to len o paceni ale je tam nieco hlbsie na co musis prist:(