igelit

tinusska

jankaaa - -odkaz odstránený-
jeden obchodik je v ba v OD Slimak a druhy asi v lucenci. ved pozri link. ma super ceny....

petkaa

ataeb ... ja by som to aj vyskúšala ten igelit .. tiež chodím na spinning a môj problém je bruško. ako si to mám omotať :) .. ale nebude mi to vidieť ?? xi?

tinusska

RNG - spominal si alfa lipoickú kyselinu - kde je ju najlepsie zohnat. viem, ze extrakt zo zeleneho caju ponukas aj vo svojom obchodiku, ale nenasla som tam toto.

cokoladka

ano vravia ze to je velmi dobre, ale neviem o aky igelit myslia, myslim ze normalny baliaci priesvitny co je v kotuci si taj na stehna ci brucho a vtom behat .... alebo cvicit ale nemaj to moc stiahnute

ataeb

ja to mam tez odskusane a vysledkom je pozitivna kussenot:) vzdy ked idem na spinning obtocim si brucho potrevinovou foliou. po cvicenie su tam priam potoky a nie len kvapky. evidentne to pomohlo k zmenseniu mojho bruska. aj ked viem ze to je len voda a nie tuk.. je mi to jedno. dolezite je ze brusko je mensie..

[zruseny12]

no,ja som to dlho nepouzivala,lebo som raz dva schudla,takze nemala som ani vyrazky ani nic...ziadne problemy z kozou a tiez som nemala na sebe velmi dlho igelit len tak 2hodinky a potom som sa hned osprchovala,lebo fakt som sa viac potila na miestach kde som bola obalena...mne osobne to pomohlo...ale kazdy je iny a kazdy reaguje na nieco ine,a je to stale lepsie ako drzat drasticke diety.../za vyskusanie nic clovek neda,a potenie sa da nahradit pitim vody,aby clovek nebol dehydrovany...

RNG

Telo spaluje tuk(termogeneracia=vyroba tepla) hlavne ked je telo podchladene a nie zaizolovane.
Preto plavanie v pomerne chladnej vode(22-25 stupnov) je jeden z najrychlejsich spalovacov tuku.
Spalovanie sa da aj umelo zvysit stimulantmi-termogeneratormi ako alkaloidy(kofein tein,teobromin) alebo uvedenim tukov do obehu(lecitin, lipaza)
Lecitin nema ziadne zle nasledky, ale stimulanty mozu zvysit tlak, tep a nervozitu a priniest nespavost, hlavne ked brane vecer.
Zo silnych spomeniem Lipoxal, ale najma Xtreme Lean supreme.
Mozno si vyrobit vlastnu termogeneracnu kombinaciu z extraktu zo zeleneho caju(700 mg, 40% polyfenolov) a alfa lipoickej kyseliny(200 mg),brane rano.
Ze termogeneracia pracuje citit, ked sa clovek normalne obleceny zacne potit=vyraba sa extra teplo spalovanim tukov.
Igelit priamo na kozu vyvola vytvorenie potniciek a zapalov(pvc je skodlive)

melissa

pri obalovani igelitom nikdy nespalite ani gram tuku :D je to rovnaky mytus ako ze chudnete viac ked sa naobliekate a potite od tepla pri cviceni.
Akurat tym stracate vodu, takze este k tomu budete dehydrovane, co neprospieva telu.