chyba mi domov

Príspevok v téme: chyba mi domov
eviak

poznaju to asi vsetci vysokoskolaci ktori studuju v inom meste. intrak alebo privat nie je domov a doma to uz nie je doma. nie, ze by sme tam nepatrili, no cela rodina si zije vlastnym zivotom z ktoreho nas akosi vyclenili.
ked mam blby den, nepridem domov kde by ma niekto objal a uvaril mi caj, pridem na byt, kde sa kazdy stara len o seba. nikto sa vas nespyta, ako bolo. teda nie s ozajstnym zaujmom...

eviak

kopex na ucm vladne anarchia, za tym nehladaj ziadny zmysel. ja chodim na ff uz 3ti rok a je to cim dalej tym svihnutejsie :)

kopex

Vedel by niekto poradit? Prijali ma na FF UCM do Trnavy, no hodili ma na nejaku sukromnu ubytovnu DOMOV kde sa plati cca 2000 Sk/mesiac/lozko. Len jedno my nejde do hlavy-jak ma mohli hodit na najdrahsiu/najhorsiu ubytovnu, ked som z druheho konca Slovenska - 498 km a aj priemer v poslednom rocniku som mal vyborny. Podla coho rozhadzuju ludi??? Dik

sii

Das passt schon ich habe auch nicht am Anfang gewusst, aber ich habe schnell wieder gelernt. Man muss nur auf das Dialekt gewonne.

achjaj

ja ich weiss.....aber nicht so gut...presne ako vravis termo,mechanika tekutin a bla bla. ja mam este rok pred sebou :(

peto BA

Ja by som na intraku nechcel byvat vobec. Je tam sice super studentsky zivot, ale skoro ziadne sukromie, tym spojene aj problemy s ucenim:) strava onicom a ta kuchynka co tam je.. Ale taky privat by som bral s nejakym dobrym kamaratom alebo priatelkou, lebo doma to je zverinec..