chyba mi domov

Príspevok v téme: chyba mi domov
eviak

poznaju to asi vsetci vysokoskolaci ktori studuju v inom meste. intrak alebo privat nie je domov a doma to uz nie je doma. nie, ze by sme tam nepatrili, no cela rodina si zije vlastnym zivotom z ktoreho nas akosi vyclenili.
ked mam blby den, nepridem domov kde by ma niekto objal a uvaril mi caj, pridem na byt, kde sa kazdy stara len o seba. nikto sa vas nespyta, ako bolo. teda nie s ozajstnym zaujmom...

achjaj

ja sa trosku uz aj bojim. budem na intraku posledny rok a potom pride kruta realita....co ja budem robit???? ked studujes nemas problem, nemas starosti...intrak ti platia rodicia, davaju ti na stravu a odrazu sa mas o seba postarat sama....
no a ja pavuky nemam, ale s tym upratovanim, aby som si mala kde zlozit zadok mam to iste. a najlepsie na tom je: " musis sa poriadne najest, cele dni tam hladujes, pozri ako vyzeras..." a nalozi mi tanier dokopca.... :)))

eviak

sak aj ja, ale viem ze to je provizorne tak to nie je ono..
o sklade by sme mohli viest siahodlhu debatu, co mne sa tam nasklada po dvoch tyzdnoch... a zimuju tam pavuky.. maju tam pokoj, teplo, takze vzdy ked pridem, pol hodinu len vrazdim tie 8 nohe hnusoby a zvysok dna odpratavam veci aby som si mala kam vecer lahnut :)

achjaj

eviak...mas pravdu. doma uz nieje doma. z mojej izby sa stal akysi sklad a ked pridem na vikend, tak si nemam ani kde vylozit veci...ale poviem ti naspat na intrak sa tesim vzdy :)