neustala ospalost

Príspevok v téme: neustala ospalost
neviemani

dobry den,
mam problem,ze sa stale citim ako pod vplyvom nejakych omamnych latok, proste som taky unaveny,,a oci sa mi zatvaraju,,,ani sa mi nechce velmi spat,ale som taky zvlastny proste,,,a citim sa tak ako keby som nezil v realite,,ale ako keby to bol len sen,,
tento pocit mam uz mesiac aj daco,,,chodil som po vysetreniach nikde nic,,,na krvi nic nezistili,dalej rtg pluc nic,,,echo srdca nic,,sono brucha tak isto nic,,jedine zaujimave, zistili na očnom,zmeny na očnom pozadi,,ako keby som mal hypertenziu
apritom tlak vysoky nemam,,
este jedna vec,,asi cca od vtedy ako mam tento pocit,,som chcel vyskusat marihuanu,a tak som sa dal dole,ze som musel ist do nemocnice,,,nemohlo vtedy dojst knejakej poruche v mozgu aelbo co?

[zruseny12]

no je to tu niekde napisane na nejakej teme,ale najdem to inokedy a napisem ti to,lebo dcera chce ist na |PC.Tiez som to vydela ja mam tiez take stavy raz spim dobre inokedy nemozem spat,a je to ako za trest...a ked sa nevyspim som ako troska,teraz nedavno som si umyvala vlasy a nenormalne mi vypadavali,tiez mam take obdobie,ze my nenormalne vypaduju...hlavne aby ti to pomohlo to spankove lab.sak ked ides k zenskemu tak sa zobliekas tak toto vydrzis nie...co ine cloveku ostava.Prajem ti este krasny vecer a zajtra krasny a pohodovi den.pa

bambuľka26

takže tá altern. je tá tzv.kvapka krvi?Niekde som to čítala. TO nerobia vo všetkých mestách? Aj do KE mi treba ísť do spánkového laboratória, ale aj tam sa bojím ísť, Vraj chrápem v noci a vynecháva mi dýchanie, tak ma tam poslal kardiológ, ale keď som videla, ako tam ležal chlapík len v slipoch a samé káble po ňom... a tak mal spať,.. to ma podrž..., videla som to v TV.

[zruseny12]

mne toto vsetko prakticky spustilo po porode,mala som zlu krv,nedala sa do poriadku a tak postupne sa na mna to nabalovalo...a v tehotenstve mi zacali trpnut konce prstou...inak tehot.som mala velmi dobre okrem tych prstou...ta alternativa je ,ze ti vysetruju krv pod mikroskopom a pred tebou stoji to 500sk,a tam ti zistia ake min. a vit.ti chybaju a travenie ci mas v poriadku...ja som tiez mala ist na analizu vlasou,ta stoji az 2000sk,ale nema clovek istotu ci ti napisu spravne vysledky a s tou krvou som nad mieru spokojna prakticky ona mi zachranila vela veci...tiez som si pripadala ako hypochonder,a ked som sla k lekarovi tak som si spisala vsetko ,co mi je a ked som tam prisla tak som sa hanbila vsetko povedat,aj tak ked mi zobrali krv stale tvrdili ,ze som zdrava ako repa.Na tom EMG mi zistili tu tetaniu,ale aj neurolog to asi tusil,lebo ma na ten tetanicky test poslal,len mi potom vsetko nepovedal tak som sa zacala o to zaujimat sama a hladala som aj inu neurolog/lebo sa mi nepacilo ze mi vsetko nepovedal a ja som stratila rok,ze som nebrala vapnik/,a ten krk to mi ho stahuje svaly ani dychat a prehltavat nemozem,ja zase rolaky nosim,koli zime,bez rolaku by som zamrzla :))))......viem ako ti moze byt...skus si kupit aj B-komplex a na zaciatok forte...to ti pomoze na psychiku...ja osobne chodim do prace asi 4-ty tyzden teraz pojdem...ale,uz vydno rozdiel,nie som taka sikovna ako kedysi...ruky uz nesluzia tak ako by som chcela a potom aj cele telo a ku koncu sichty mam dost...viem ,co to je chodit po firmach a zhanat pracu...tak ta v tom tiez chapem...neviem ako ja este dopadnem v praci,lebo kazdy chce len cloveka co je zdravi...tak uvidim...

bambuľka26

pracuješ? Veľmi ťažko zaspím, všeličo mi chodí po hlave, potom by som ráno spala.AK prauješ, musí to dať riadne zabrať, musíš byť asi unavená celý deň, choroba+práca

evikk

mne? mne je tak uz par mesiacov niekedy je to lepsie niekedy horsie ale byvam velmi unavena a casto sa mi stava ze vecer ked idem spat tak nedokazem zaspat som nekludna nervozna a tak...neviem mozno je to psychika ja neviem...

bambuľka26

No, v tom krku aj ja cítim, neznesiem nič na krku, tobôž nie roláky. Mám pocit, akoby ma niekto škrtil a je mi aj na vracanie. Ja fajčím, tak asi 9 denne, možno aj cigarety robia svoje. Mala by som prestať.Ale ani to sa mi nechce, lebo potom čo budem robiť s rukami, keď sa nudím.Ja neviem, či som to nepochopila, ale na tú tetániu ti prišli na neurol.,keď ti robili EMG? A čo je to tá alternatívna medicína, kde sa nachádza.Kto sa s tým zaoberá? Ja idem 4.4. na nejaké vyšetrenie, príde lekár z ... má nejaký prístroj, ktorý ti ukáže vraj všetko. Myslím, že je to čínska, reps. tibetská medicína, vyšetrenie stojí 250 Sk. Som zvedavá, či to nebude len také blá,blá,blá.Proste dospela som k záveru, že si mladšia a tiež chorá, s podobným osudom chorôb, príznakmi a tak.

bambuľka26

MAriaa, ja som z RS, mám presne tie isté problémy, ako ty, o niečo viac rokov, som po hysterektómii(všetko mi vyhodili), hormonálnu liečbu som brala 5 rokov. Aj ja mám osteochondrózu, koxatrózu, chodím do kardiolog., endokrin.,k psych., reumatol.,a ani neviem kde ešte. Počula som aj o ozóne, robia to v Ziari n/H, trpne mi všetko, aj kŕče mávam, môžem povedať, že pravidelne a do vnútornej strany stehna(ách...to bolí...)medzi lopatky, riky, nohy. FAkt sa cítim ako taký debil. Nie som hypochonder, aj keď niekedy to tak vyzerá. Vieš, momentálne som bez práce a na PN.Asi príliš veľa času trávim doma sama, a preto si uvedomujem každú bolesť. Kým som pracovala, nemala som okrem chrbtice a tráviaceho systému žiaden problém. Som smutná aj z toho, že chodím na výb.konania, všade som úspešná, ale vždy vezmúmladšieho. To ma ubíja. Nenájdem si miesto, nič ma nebaví, ani čítanie, a ja tak rada čítam, nechodím ani von, len keď musím (so psíkom alebo do obchodu)Uzavrela som sa. Lekári na neurol. mi povedali, že nemám šancu sa dosťať ani na inv., tak neviem ani čo robiť. Každý rok ležím párkrát v NsP na neurol., vždy ma vezie RZP. Mám chronické perakútne lumbágo s opuchom a zúženy spinálny kanál, tak si vieš predstaviť, keď nervy nemajú kade ísť. Je to v driekovej časti. Možno aj od chrbtice sú všetky tie choroby. Ani nevieš,ako mi dobre padne si tu s niekým písať. Manžel sa už ani nepýta, ako mi je, pripadám si byť trápna. A ty, Mariaa, odkiaľ si?

[zruseny12]

bambulka26,pod iii som to pisala ja len som si nevsimla ,ze nie som prihlasena tak som musela takto napisat,lebo uz som mala napisany prispevok a nechcela som ho zase vymazovat...a pisat odznova...

iii

no,ja mam tu tetaniu z nedostatku vapnika,ale tiez som to nemala lahke kym sa na to neprislo,ale nebudem o tom pisat idem k veci.Presne s tym obliekanim mam aj ja problem,ja som sa niekedy obliekala moderne vseliake opasky bla bla,teraz sa obliekam tak klasika,lebo mi vadi vsetko ,co mi visi taha atd.A hlavne teplo sa musim obliekat a do bavlny ziadne take tie umeliny.Tak viem ta pochopit.Tu tetaniu prave mi zistili na EMG...a tiez mam problem aj s chrbticou mam skoliozu esovitu, pocinajucu spondiozu a osteochondrozu...asi mas tiez malo vapnika ked ta bolia kosti nohy atd.ja som zmenila lekarou,ale tiez som mala problem zistit co mi je,lebo mne to zacalo tie problemi po narodeni dceri....a postupovalo to tak pomaly...dnes som na tom celkom ok,mam problem aj s travenim/ale tiez je to uz celkom ok,hemeroid.2st.A ta tetania mozes si najst o nej nieco na teme tetania mne osobne sa tazko dycha,trpli mi konce prstou a spicka nosa,usta-pery,dostavala som krce aj teraz ich dostanem ked som v stresse vsetko ma boli a strasne mi trpnu ramena,ruky ma bolia kosti,tiez nohy ako aj ty pises a mala som take obdobie ,ze som padala z noh a z postele som liezla po styroch.Tak som sla k lekarovi on ma poslal na neurologiu a ten ma poslal na EMG,a dal mi aj na uvolnenie lieky...ale nepovedal mi, ze mam malo vapnika tak som rok stratila....tak som si nasla inu lekarku,lebo mala som zase problem z hemer.a vkuse som tyzden krv.a lakar ma nejak ignoroval.No a aj sama som sa starala lebo mam deti a treba zit tak som si nasla tu alternativu atam mi potom zistili este nedostatok Vit.SK.B.Moje zdravotne problemi su velmi zlozite a postupovali prakticky od 30-tky a mam teraz 40 rokov...ale chvala bohu je to na dobrej ceste...ked sa nic nestane...mne lekar zistil aj podla rontgenu ,ze mam malo vapnika,tak ked az juni mas ist na dezim.tak sa pytaj aj na rontg.alebo zacni brat vapnik.Ja beriem z rybim olejom.Vies,ja to mam take vsetko zamotane...ja beriem rano:-vapnik z rybim olejom,B-komplex
poobede:hemodin,vapnik z rybym olejom vecer:vapnik z rybim olejom,magnezium a zinok
Chystam sa este si kupit na hormonalnu vyrovnanost yam nejaky tu od RNG a este som zabudla rano beriem podla krvnej skupiny doplnok...no a pijem zeleny caj,kupila som si hroznovy cukor na energiu a rozmarinovy caj na vyrovnanie tlaku...a este neviem ci nemam nieco zo stit zlazou lebo sa mi nechty stiepaju pozdlz...ale bola som 2x na stit.zlaz.tak ze mam v poriadku tak neviem.A pri tej tetanii my aj zviera hrdlo ako keby som nieco mala v krku...niekedy mam zimnicu niekedy s potim....to su niekedy take stavy,ze clovek si mysli ,ze uz umiera...dufam,ze to pisem zrozumitelne ,lebo mam pocit, ze skacem z jedneho na druhe...ze to ma aj hlavu aj patu...a ty si odkial?ak mozem vediet?