nosná prepážka

tomas123

No, takze uz som objednany, caka ma SRP, cize aj vonkajsia korektura nosu aj prepazka. A nebudem nic platit, teda aspon mi nic take nepovedali:)

1BEN1

Aj ja mam vybocenu vnutornu nosnu priehradku. Doktor mi povedal, ze by som si to mal dat operacne napravit, ale bojim sa toho lebo jednemu znamemu to robili a spravili mu to zle a ma aj nejake trvale nasledky koli tomu. Nechcem nikoho strasit.

tinka228

môjmu mužovi to robili pred deviatimi rokmi a už si to síce presne nepamätám, ale určite to nebolo viac ako týždeň.

elinka

aj mna caka septoplastika,aj preto ze mam vybocenu prepazku,aj preto,ze mi nasli v nosovej dutine cystu,kolko sa lezi v nemocnici?

danka_

Pracuje v Ružinove a špecializuje sa na problémy s nosom a všetko okolo toho. Alebo aj na Antolskej ti to opravia veď to už je jedno kam pôjdeš.

danka_

tomas123 keď si mal úraz tak by si to mal mať aj tak hradené poisťovňou v štátnej nemocnici. Keď pôjdeš na súkromnú kliniku tak tam sa za to platí.
Odporúčam dr. Hájeka.

K9

Ja mám tiež takú menšiu prepážku a bol so s nou tiež u lekára ktorý povedal že ešte to nieje na operáciu ale asi sa my to bude postupne vekom zväčšovať už je 2 roky od vtedy a aby som nezariekol nezväčšilo sa my to.. avšak ak cítiš že ked si zapcháš druhu dierku a že ti tá prepážka bráni v dýchaní tak chod s tým k lekárovi

tomas123

To danka- mam aj zhorsene dychanie nosom a casto smrkam. Ale nikdy som si to neuvedomoval, ze mam vykrivenu prepazku. Ja som na vysetreni povedal ze som mal davnejsie uraz a doktor povedal ze ked nemam o nom zaznam / o uraze/ ze si to asi zaplatim. Ale asi je dolezite ist rovno na kliniku kde to aj operuju. Mozno som mal byt len ticho, a ze sa mi zle dycha :(

danka_

Tomas123 a tebe sa aj zle dýcha na jednu dierku? Ak áno tak ti to poisťovňa preplatí, ale ak by si šiel iba z estetického dôvodu, že máš nos do jednej strany tak za to sa asi platí. A to si môžeš dať potom vyrovnať aj na plastickej chirurgii v Ružinove.Budeš to mať ( aspoň si myslím )odborne vyrovnané. Veď popýtaj sa a uvidíš.

janca_

NATALA
Chcem sa ťa opýtať ty si mala vybočený nos doľava a bolo to vidno aj zvonku? A mala si aj modriny po operácii? A ak si to mala aj zvonku doľava tak ti to vyrovnali? Ďakujem ti za odpoveď.