nosná prepážka

filipp

to najhorsie mas uz za sebou, myslim tu tamponadu( to som myslel, ze mi to taha odniekal z mozgu :) ). Dlahu ti len da dole, a vnutri su este take folie, tam prestrihne jednu nitku a vytiahne, to uz je v pohode.

fofaaaa

ahojte...ja som akurat dnes prisla z nemocnice..operovali mi nosnu prepazku a o tyzden mi idu vyberat dlahy. Strasne sa bojim lebo vyberanie tych obvazov z nosa ma dost bolelo...a neviem co ma este caka. Dufam ze to najhorsie je uz za mnou.
Neviete prosim ako prebieha vyberanie tych dliah a ako to boli?:)

filipp

a zober si nejaky prehravac, lebo prvu noc si asi nepospis :) a nieco na usta, budu vyschnute, dobry je infadolan..na druhy den ti daju dole tanpony z nosa. A tyzden budes mat na nose taku dlahu prelepenu leukoplastom, to budes vyzerat ako keby ta poriadne zmlatili aj s tymi opuchmi :)

filipp

janika: bol som na antolskej v petrzalke, drzim palce :) opuchy boli vidno tak 3-4 dni..tie tabletky dost pomohli...a potom este mi ostal monokel :)

Janika.

Filipp a to opuchnute ti bolo velmi vidieť?, alebo si o tom vedel iba ty a iny si to nevšimli že si opuchnutý? A ty si ho mal z boku rovný, alebo ti zbrusovali aj kosť na nose? Lebo ja ho mam z boku rovno, tak sa bojím, aby mi to pri tom vyrovnavaní spredu nepokazili a nespravili nejaku fajku :)

filipp

Janika: ja som mal to iste co ty, cize septorinoplastika. Boli to dost, urcite lieky od bolesti, a ked ta pustia kup si aescin, lebo budes mat opuchnuty nos aj oci.

Janika.

Mali ste bolesti po operácii nosnej prepažky? Ja idem na operáciu, kde mi napravia prepažku zvnutra a potom mi vyrovnaju nos aj zvonku,takže mi nalomia kosti po stranach, lebo ho mam do jednej strany. Mate s tym niekto skusenosti?
Pomôžu lieky od bolesti?