nosná prepážka

fciellka

Ahojte ludia, o mesiac mam ist na operaciu nosnej prepazky plus cysta v prinosnych dutinach...co sa tyka tej prepazky, ked Vas tu tak citam, vsetci ste mali nejake problemy, zaujimave je to, ze ja ju mam sice riadne krivu, ale nemam ziadne problemy, ani s dychanim, ani s nadchou, vlatne s nicim, dokonca, ani nechrapem:))) Tak ani neviem ci je to potrebne...

chavier

23.2.2009 nástup, 14,00 - na sál, 14,30 - zo sálu, 24.2.2009 - 13,00 odchod z nemocnice. Vyrovnávanie nosovej prepážky. Nemocnica A. Leňa ORL Humenné. Pán primár Hrisenko plus personál. Všetko na vysokej úrovni od doktorov cez sestry, lôžková časť, strava až po upratovačky. Profesionalita a ochota.

raduz a mahuliena

Ďakujem Tinke , že si dala námahu a bližšie opísala stav po oerácii, mňa to čaká do dvoch týždňov. Síce nemám až také časté problémy s nádchou , ale po poslednom prechladnutí, kde ma začalo nepríjemne pichať aj v uchu, ma vyšetril aj ORL lekár a dal jasný smer : operácia
nerozhodla som sa hned , už druhý týždeň hľadám o tom všetko čo sa dá zistiť, zase som si zratala pre a proti, zvážila som možnosti a rozhodla som sa pre operáciu, tak mi držte prsty a ked to budem mat za sebou tak napisem správu.
marika

danka_

Operujú vtedy, ak sa ti ťažko dýcha na jednu dierku, alebo aj obidve. Alebo môžeš mať nos do jednej strany aj vtedy je krivá prepážka.

pepan2

pre simonu, dlahy 2 týždne, domov ma pustili o 3 dni, kosti mi nelámali, len mi vyrezali prepášku zbrúsili a znovu vložili, priebeh bol u mňa OK, vraj taký prípad ešte nemali, potom keď som sa prebudil z narkózy som si skoro odtrhol infúziu ale sestrička to zachránila, v tretí deň mi vybrali obväzy z nosných dierok je to taký super pocit ako keď Ti vyberajú mozog,,, a kým máš obväz v nose tak ti stále slzia oči lebo máš upchané očné kanáliky ktoré ústia do nosa, mal som aj mierne zvýšenú teplotu, a potom si musíš nos vyplachovať Vincentkov, a používať aj Eukalyptovú masť bolo to pred 6 rokmi ale pamätám si to ale neboj sa toho a ani ostatný ta úlava po zákroku stojí za to... pa

voronin

Ono u kazdeho je to ine. Niekto je fit za tyzden, iny za dva. Takze nieco medzi tym. No zalezi to od mnohych faktorov, ci sa ti budu vrtat aj v spicke nosa, alebo vyrovnavat kost. Ale vraj to boli na dotyk este dost dlho.

simona

Zaloz si temu o chrapani, bola by som rada keby tu ludia pisali, ako dlho mali dlahy, kolko boli PN a ine podrobnosti a pocity po opercii. Aj to s tymi kostami, ci sa to lame a tak...dakujem