nosná prepážka

micaa

Ahojte! Mojmu priatelovi minuly rok operovali prepazku, tiez ju mal vychylenu a tazko sa mu dychalo. Po 2 dnoch co mu vybrali tie vystuze a tampony sa mu to ale pomaly zacalo vracat do povodnej polohy. Velmi ho lutujem ked vidim ako mu robi problemy obycajne dychanie. Aj navonok ma nos vykriveny. Da sa to nejako odstranit uplne?

lea.

Szani
držim ti palce aby ti to vyšlo. Niekedy si myslim, že na ORL ti dokážu spraviť podla toho čo tu písal Filipp, krajší nos ako na plastickej chirurgii. Myslím, čo sa vyrovnania týka. Mne na plastickej chir. nos vyrovnával, ale nevyrovnal. Stale ho mam nakrivo :((

zsani

Ahojte!!
Včera som dostala operačný termín na nosnú prepážku k 18.decembru na antolskej nemocnici. Po 15 rokoch som sa odhodlala, nakoľko sa mi ťažko dýcha z pravej strany a mám nakrivený nos smerom do ľava. Nie operácie sa bojím, ale vyberanie tých tampónov, toľko sa toho okolo popísalo, a takisto moja bývalá kolegyňa opisovala, že som z toho už nastrašená. Mala som už veľa operácií, ale aj tak.

filipp

ved dlaha sa len zlozi, ak myslis tu vonkajsiu, je prilepena len leukoplastom, to vobec nebolelo, alebo si nepamatam. Janika, skusim daco pohladat, ale na normalnych fotkach to nie je velmi vidno, mal som ho do jednej strany, ale zase nie moc, niektori ludia si to ani nevsimli. Teraz je pekne rovny zpredu.

Lola222

Ja mám 13. deň po operácii. Robili mi septorinoplastiku. Napríklad mňa to vôbec nebolelo, takže som si nemusela dávať ani lieky keď som prišla z nemocnice domov. Tamponada bola v pohode, ale keď mi vyberali tie dlahy zvnútra tak mi bolo na odpadnutie. Ale to mohlo byť aj z dlhej cesty...neviem.

fofaaaa

och chvalabohu...hej to bol hnusny pocit..doplakala som sa:(( ale teraz si pre istotu idem dat tabletku od bolesti:)ci netreba uz ked mi idu dlahy vyberat??

Janika.

Zabudla som mail, ak by ti to nevadilo, velmi by som chcela vidieť ako ti to vyrovnali, dakujem: janika414@azet.sk

Janika.

Filipp a teraz maš nos pekne rovný spredu? Ty si ho mal do jednej strany, aj kosť krivu...? Kto ťa prosim operoval? Nemaš fotky pred a po operácii?