váha bulímičiek

Príspevok v téme: váha bulímičiek
ja666

Ahojte baby chcela by som sa spýtať či vám veľmi rýchlo klesá váha ja čo zjem po tretej hodine to všetko musím hned vyvrátiť ráno si dávam jogurt a jablko a poobede jablko a kúsok celozrného chleba a večer čím sa napchám všetko ide von teda aspoň myslým. Baby kedy viete že je všetko čo ste zjedli vonku? ja si pozerám čo zjem ako prvé a podľa toho vidím a aj vtedy ked už nič nemôžem vyvrátiť a mám už kyselinu.

A vy? Koľko schudnete tak za mesiac? a ako dlho už bojujete s bulímiou ja už cca 4mes. začínajú sa mi dosť lámať nechty ale váha je stále zlá som vyčerpaná a tá váha ma deptá zo dňa na deň ide dole iba po dkg

ja666

ahoj dievčatá ďakujem za vaše odkazy mne sa dokonca podarilo už aj niektoré dni nezvraciať beriem jedny lieky na ukľudnenie a myslím, že mi pomáhajú sú na prírodnej báze dúfam, že sa to čoskoro zlepší každý deň stále cvičím cca už 2-2,5 hodiny a som kľudnejšia. Ja chcem aby som bola štíhlučka chcela by som mať váhu tak 45kg lebo som malinká ale nechcem byť aj chorá.

romana

fidka
Ahoj. Konečne nejaká vydatá. Aj ja som. Mám aj 1 dieťa. Bojujem s ppp. Chcem sa opýtať, ako dlho ti trvalo, kým si sa z toho dostala a možno tiež aký postoj mal tvoj muž a či ti tiež pomáhal.
Môj muž akosi nevie stále o čo ide, aj keď na druhej strane je zlatý, lebo sa aspoň snaží mi pomáhať. Niekedy však asi nevie ako. Máš deti?

fidka

cauko lenik...ked som este netrpela bulimiou, tak vyska:170, vaha 65kg...a potom som vazila 48-49kg, bolo to hrozne...nikdy viac by som s tym nezacala znova

fidka

este nieco...mne sa vdaka bulimii rozpadlo manzelstvo...takze fakt s tym zavcasu prestan, nenic sa, si mlada a krasa nespociva vo vychrtlosti a podrazdenosti...pa, pa

fidka

ahojky...ja666...viem o com pises...tiez som trpela bulimiou 3roky...chcela som byt stihla(aj ked tlsta som nikdy predtym nebola), tak ssom jedla a potom tajne zvracala, ty si asi este slobodna..ja som bola vydata..manzela som vyhanala z domu..len aby som mohla jedlo vyvratit, pomaly sa zo mna stavala troska, po fyzickej aj psychickej stranke...stracala som sa pred ocami, bola som podrazdena, nervozna.., nic ma nebavilo, myslela som len na svoju vahu...kazdy videl, ako sa stracam, ale môj manzel si nic nevsimol...zacalo mi prichadzat zle, nevladala som nic robit...zacali navstevy u lekara...atd., samozrejme, ze som sa nepriznala, ze trpim bulimiou..nakoniec som si povedala dost!! Zacala som pomaly normalne jest a snazila som sa to v sebe udrzat, trvalo mi velmi dlho, kym sa mi podarilo pribrat na normalnu vahu...a to nieje vsetko..nasledky po bulimii mam aj teraz, aj fyzicke aj psychicke...tak ked ti môzem poradit, prestan s tym cim skôr...a ked to nedokazes sama, zajdi za niejakym psychiatrom...si mlada nenic si zivot nezmyselnou bulimiou..nestoji to zato....a ver mi ziadna troska sa chlapovi nepaci..., su aj ine priority, ako vaha...tak sa pust do boja a bojuj...drzim prsty

elka

ja666
Váha bulimičiek je rôzna ide len o to či to vyvtátiš všetko a ako často to robíš ak neješ celý deň nič a potom kolo polnoci keď už všetci spia sa naješ a vyvrátiš všetko tak aby si v žalúdku necítila nič tak schudneš,ale ak vraciaš viac krát do dna a nie všetko tak priberieš tak či tak.Dám ti radu ak ti nezačali vypadávať vlasy tak že ich nevieš ani spočítať,nebolia ťa zuby a niesi stále unavená tak s tým skonči čím skôr tým lepšie,nejdeto zo dňa na deň,ale pokús sa,nebudeš banovať,ja mám bulímiu vyše roka a pred maturitami nedokážem sa sústrediť začala som do toho fajčiť a všetko ma bolí.Nevládzem a neprajem ti to zažiť,všade kde prídem ma nútia jesť,ale keby vedeli tak to nerobia.Skús to nejako zastaviť inak skončíš ako ja a nieje to boh vie čo myslím to vážne,ľutujem každú chvíľu ktorá má niečo s bulímiou spoločné

arwen25

VIES MOJA PRECO TI IDE VAHA DOLE PO DKG??? Prave pre to čo robíš!!!! Ze nemáš dostatok látok na chudnutie a už vôbec ne život!!!!! Chceš aby ti vypadali aj vlasy???? Zuby????? Zachvilu ak to nestopnes, tak sa to aj stane, vies????? Ak mas naozaj nadvahu, tak si zvol normal sposob chudnutia a nie sebaniecenie!!!!!

ich

?!?
vidno ze nevies co hovoris....
tes sa ze nemas problemy...ja sa stretavam s chorimi ludmi.onkologicki chorimi...a aj tak som taka aka som.....
Ja nechcem....rovnako ani oni nechcu...
Smrtelna choroba jak smrtelna chorba...nerozculuj sa
Ja este aj fajcim...v mojom pripade je to uplne normalne
tes sa s coho mas a nenechaj sa rozculovat inimi