váha bulímičiek

Príspevok v téme: váha bulímičiek
ja666

Ahojte baby chcela by som sa spýtať či vám veľmi rýchlo klesá váha ja čo zjem po tretej hodine to všetko musím hned vyvrátiť ráno si dávam jogurt a jablko a poobede jablko a kúsok celozrného chleba a večer čím sa napchám všetko ide von teda aspoň myslým. Baby kedy viete že je všetko čo ste zjedli vonku? ja si pozerám čo zjem ako prvé a podľa toho vidím a aj vtedy ked už nič nemôžem vyvrátiť a mám už kyselinu.

A vy? Koľko schudnete tak za mesiac? a ako dlho už bojujete s bulímiou ja už cca 4mes. začínajú sa mi dosť lámať nechty ale váha je stále zlá som vyčerpaná a tá váha ma deptá zo dňa na deň ide dole iba po dkg

lele

nasa svojpomocna skupina pre poruchy prijmu potravy fungujuca na principe Overeaters Anonymous (viac na www.oa.org)/ sa prestahovala do novych priestorov - stretavame sa kazdy pondelok a stvrtok o 20:00 na Cukrovej 4 v Bratislave (budova cirkvi bratskej). staci prist:-)

vilaamalka

klaudia123...presne tak, zuzca26 to uz v podstate vystihla.. ale precitaj si najprv este raz a skus posudit objektivne, co sme kritizovali my, a ako si to ty skreslila .. hmm?.. ty asi tiez nechapes, o com su tieto stranky...tu sa ma pomahat si navzajom bojovat proti bulimii a anorexii a nie davat si rady, ako v tom pokracovat.. tu nie sme, aby sme bulimiu obhajovali .. ale navzajom sa nakopli, podporovali, ukazali si, ze ved to ide, dostat sa z toho von.. a bojovat musime!...aj ked je to tazke.. a nikto na nu nepovedal, ze nie je normalna ... aj ked povedzme si uprimne, jasne, nie sme normalne vsetky co tym trpime.. ale ked to poviem na inu, tak to poviem aj na seba, ked robim to iste..

zuzca26

klaudia rozumiem co chces povedat ale! my sme sa nenavazali na to ze ved nezvracaj alebo nechudni ale na to ze tu si nebude hladat kamaratky pro ana a pro mia
myslis ze sa sem hodi napr koment: "baby poradte ako mam klamat rodicov ze preco nejem" (co mam neikedy chut naozaj sa vas spytat) ale ved to patri na stranky pro ana mia
a pokial dievca SAMA nechce pomoc k liecbe ziadny koment neviem ako dobry jej nepomoze

klaudia 123

baby máte pravdu ale to čo píšete jej tiež nepomôže ak ste bulimičky masé dobre viete, že si nedáte poradiť a že jediné čo chcete je to zo seba dostať von.
Vaša kritika je tu nepotrebná pretože ked je niekto psychicky už závislí tak takýmto spôsobom jej len ubližite. bohužial ale je to tak. Zamyslite sa či jej to pomôže ked sa tu budete teraz do nej navážať!!
Nie je správne čo robí ale je to pre ňu dobrý pocit ked sa vyzvaria a to viete aj vy a ste také isté všetky sme na jednej lodi a všetky čo tu chodíme máme ten istý problém takže tie reči o tom či je niekto normálny si kamsi strčte pretože keby ste boli normálne aj vy tak netrpíte bulímiou, anorexiou!!
bolo to ubohe čo ste napísali ved ste také isté

vilaamalka

ja666 ... no sorry, ale ty si asi nepochopila o com su tieto stranky,hmm???...tu sa bojuje proti bulimii a anorexii!! a nedavaju sa tu rady typu "a ako viete, ze je vsetko vonku..?" ... najdi si promia stranku a nekaz nam to tu, dobre? .. inac len tak BTW ...co si myslis, ze kilo denne pojde dole? .. bud rada, ze nepriberas.. pretoze NIKDY NIKDY nevyvracias uplne vsetko..organizmus si na to zvykne, ze vracias a bude sa snazit potravu spracuvavat hned ako ju das do zaludka...viem o com hovorim, pretoze ja som spociatku tiez chudla... a udrziavala som si tak svoju postavu.. ale potom prisla doba, ze som priberala .. pribrala som 6 kg "vdaka" bulimii .. lebo som si myslela, ze ved som vsetko vyvracala...tak potom skadial tych 6 kg??...presne kvoli tomu, co som uz napisala vyssie...a ty, cim dalej, tym viacej budes zavisla od vracania..zatial len 4 mesiace? ..tak s tym prestan cim skor a ked chces chudnut, tak normalnejsou cestou..ja s tym bojujem viac ako sest rokov .. vies ake je to tazke prestat s tym po takom dlhom case? .. vzdy je lahsie vratit sa z kratsej cesty... ale ty si aj tak asi nechces nechat poradit...hmm...niektori ludia sa potrebuju sami popalit...

mimi.a

ja666... moja zlata.. no na co sem pises, ked nechces pocut, ze mas ist k lekarkovi?? Ved na toto ti nikto normalny neodpovie!!

zuzca26

sory ale toto nieje ani pro ana ani pro mia
posielat ta k psychologicke nebudem ty zjavne haldas nieco ine tak drzim palce na tejto ceste