hrčka v podpazuší

Ivett29

Ja som teraz bola nachladnuta kurat pred dvoma dnami mi prešla horúčka ale ešte stále mám trochu upchaty nos ... môže to byť z toho ?? Ta hrčka sa mi objavila akoby zo dňa na deň

Ivett29

Ja som si tiez nasla hrcku ale ziadne priznaky rakoviny a podobne nemam. Mozno je to z deodorantu teda dufam ze to nieje horsie no ale tu hrcku navonok az tak nevidiet skor ked si ju obhmatam tak je zvnutra mozno je to ten zapal ci co ... hlavne nech to nieje nador a podobne toho sa bojim

vilaamalka20

No ja pred 2 týždňami prekonala zápal potných žliaz po oboma pazuchami a poviem vám, tie hrčky riadne boleli, doktorka mi prepísala antibiotiká, dala mastičku a vodu na obklady, ktorú mu zarábali v lekárni.
Po 2 týždňoch to vdaka bohu prešlo.

Kocovina

Ahojte bola tu tá téma "hrčka v podpazuší" dnes ráno som si ju nahmatala tiež nebolí ma , iba keď si ju silnejšie stlačím . Viacerý z vás tu písali že je to z deodorantu , vraj nejake hlinikove soli , lenže ten deodorant čo používam ,tak ten to neobsahuje ,veľmi vás prosím o pomoc , bojím sa že je to nádor
Mám 14 rokov

aloepriroda

Presne tak Eny ,zrejme pouzivas atriperspirant s obsahom hlinikovych soli,nasledkom toho mas zdurene uzliny.
Ked ho prestanes pouzivat aj hrcka sa strati, v kazdom pripade je to potrebne sledovat.cms.aloepriroda.webnode.sk tento

Maros75

EVNY- Zrejme pouzivas antiperspirant a ten upchava potne zlazy nasledkom coho vznika zdurene lozisko,ktore sa zapaluje a vznika bolest .

EVNY

ahojte volam sa evka a som z ba dnes rano som si nahmatala malu hrcku pod pazusim ano casto si holim pod pazusim ale chcela by som poradit ak by sa tu nasiel alebo nasla daka odbornicka co by mi vedela poradit
pobolieva to ,bola by som velmi rada keby mi vtomto dakto poradil mam strach davam si na to ichtamolovu masticku vopred vam vsetkym dakujem za radu pa vsetci

spk_crew

Pocujte moja doktorka mi poradila sposob ako sa toho zbavit.
Musite si zarobit slany roztok vody 20 gramov soli do 2 deci teplej vody. Po dobu 2 hodin treba namacat gazu a robit si zabali. Ked sa to lepsi opakujeme pokial nezmizne. Pokial sa nezlepsuje treba uz len antibiotika.