hrčka v podpazuší

ninika

awoj..aj ja som to mala nebooojjj...takze ako prve musis zistit ci ta boli stale alebo iba vtedy ak mas pred kramami(vtedy ta boli aj prsia) a ked ta bolia iba pred kramami bude to len mliecna zlaza ..niektorym babam sa posunie do podpazusia ..a ak je tam stale a boli ta stale tak to nie je rakovina neboj ale moze to byt uzlinka tak chod ku svojej lekarke ze chces odporucenie ku gynekologovi ten sa ti na to pozrie posle ta na sonografiu a tam ti povedia neboooj...aj ja som to mala a nic to nebolo :))

123456

johna... ak chces ist k lekarovi tak najskor k obvodemu... tan ti povie, ci je potrebne nejake ine odborne vysetrenie...

123456

ja som sla k doktorke.... som myslela, ze je to len sprievodny jav mojho oxorenia... angina ci co... ale sa mi to zjavilo pod oboma pazuxami, tak mi to bolo divne... mno a doktorka mi povedala, ze za nou chodi spusta dievcat s tym... holia si podpazusie a zrejme nedezinfikuju po holeni... takze ti vznikne taka akoby podkozna vyrazka.... taky podkozny zapal, ktory je bolestivy.... mno ale pozri sa na to poriadne... pokial tam je nieco ako cerveny stred, tak to bude to, co som mala ja... po tyzdni mi to zmizlo.... dala mi vodicku RSB s ktorou sa mam natierat po holeni... je to dezinfekcia... ale ak sa bojis tak zajdi za lekarkou... ja som isla aj kvoli tomu, ze sami zvacsila uzlina na krku pod uxom... som myslela ze to spolu suvisi, ze mam neco s lymfatickym systemom...

johna

ahojte,v podpazuší sa mi narástla malá hrčka veľkosti hrášku,občas ma bolí.Čo to môže byť?Akému lekárovi s tým mám ísť?Gynekologovi?Dik.

m.jezikova

Prosim Vas, mozete mi poradit, dcera ma chronicky zapal klinovej dutiny, je skolacka a je to velmi neprijeme ochorenie.....

jankahoralka

Janina moze to byt len uzlina, ktora casom zmyzne alebo to mas z antikoncepcie ak ju beries a to bude horsie. Inak rakovina neboli

Hela

Filip Hoeghart, založ si tému s tvojim problémom, viac sa možno dozvieš.Hrčka v podpazuší a tvoje bodky akosi spolu nesúvisia.Toť môj názor.

Alternativa

Co najskor navstiv lekara, napr. obvodneho. Ten Ta usmerni dalej na pripadne vzsetrenie. Ak to bude nejaka "drobnost", potesis sa a budes mat istotu, ze pri zavaznejsej diagnoze Ty predbehnes cas, ktory zacne neskor pracovat proti Tebe.

Filip Hoeghart

Som mlady chalan,a zacali sa mi v poslednom case tvorit na hrudi male cervene bodky,a neviem co snimi mam robit,nemiznu,len ich je viac,len na prsiach,prosim poradte dakujem