pokaslala som to

mamca

Milan,ak ti bolo 1,5mesiaca veľa,ako si chcel v tej zmene vydržať do konca života? Ty si nespravil chybu,ty si žil život pre seba a aj teraz sa zdá,že myslíš len na seba. Veľké gesto na zmenu nestačí. V čom si sa chcel meniť,keď nepočúvaš,čím si roky zraňoval? Naozaj vieš,čo tvoja priateľka potrebovala alebo si znova chcel dávať-ale podľa svojich predstáv?

MilanM3M

A NEVERIM, ze ak niekoho milujem, ze dokazem bez neho existovat, ze po nom netuzim!! Vsak envy? Aj Ty by si, myslim si, najradsej bola v objati toho svojho, akokolvek uz bol zly. Vsak? Priznaj..
A ak moja to neciti, ze jej chybam, po tom vsetkom, co som jej chybal hoc len 30, ak uz nie 60 MESIACOV, tak potom tam z jej strany laska NEBOLA. Lebo ak niekoho raz MILUJEM, tak MILUJEM, akykovek by bol, aj s jeho chybami a nedostatkami. Alebo som spomedzi tych naokolo fakt ten najhorsi, najchorejsi a najblbejsi chalan?? Ak podla nej ANO, tak uz nemam co dodat a som rad, ze ma nechala, ze nebude nestastna s niekym, kto je taky zly ako ja! Ale ja svoj nazor na nu a na jej lasku nezmenil, lebo toto laska nie je, ked jej nechybam natolko, zeby sa zdvihla a prisla za mnou, zeby odmietla vsetky moje pozvania, snahy a naznaky! Ja som sa jej nenutil. Ja som ju pozval. Jednoducho a vystizne. Neprijala, fajn, nevideli sme sa.....

MilanM3M

Preco ked zeny placu, tak ich utesujete, pomahame im, a ked place muz, tak na neho nadavate, ze je debil, psycho a neviem co. Muzi necitia? Teda aspon ja osobne to prezivam velmi. A neviem tresnut do stola. Lebo ja tak MILUJEM!
...ked muzi placu, je to zlé...

MilanM3M

Dakujem cilit za uprimne slova. Toho uprimneho tu uz bolo vela a neviem, co je uprimne a co nie.
1. Ano, hnevam sa, lebo toto, co mi robila posledny 1,5 mesiac, toto mi spravit nemala. Aj ked predtym som spravil chybu, naco som sa snazil, ked to nemalo zmysel. A myslim tym to, co mi povedala vcera, ze uz tam sanca asi nie je. Tak ked nie je, tak co? Ja ju k niecomu nutim? To nemyslis vazne. Ja som jej praveze povedal, ze ak koniec, tak fajn, nech mi nevola. Nic viac. A naco by som s nou mal hovorit a pisat, ked ma po 6 rokoch okaslala. A mne vycitala, ze som stale hovoril o tom inom muzovi, a ona stale dookola, ze 3 roky, 3 roky som bol zly.. Stale dookola. Tak ked bude o niecom stale hovorit dookola, tak to nic nevyriesi a nech tu istu chybu nevycita inemu. A dalej, ked uz na stretnutie idem s tym, ze sa budem hadat, potom to je co za cloveka? A naco potom tam ide?
2. Nie, nic by som jej nespravil od zurivosti, lebo ju uz nechcem ani vidiet. Moze si za to sama. Aj keby sme boli spolu, ja jej ublizit uz nedokazem. Ale ak ma nechce, ani s nou uz nemam co riesit. Sklamala ma. Ked ja som predtym spravil chybu, tak teraz som sa snazil to napravit. A ked vtedy bola pri mne, ked som sa nespraval dobre, preco nie je pri mne teraz, ked uz jej mesiac vyznavam lasku a chcem dokazat, ze...za to stojim?
A ty vies, ci by bola stastna bezo mna alebo so mnou..a este si dovolis radit do vztahu inemu. To si nedovolil nikto. Mam aj ja tebe radit? Asi nie. tak to nerob inym. Je to iba jej a moje rozhodnutie. A nehovorim mi take, ze ked pisem, ze placem, ze si to len vymyslam aby som na nu zaposobil alebo co. Ked som kedykolvek napisal, ze placem, tak som tu za klavesnicou aj plakal. Je to fakt, nemusis mi verit, je to tvoja vec.
Sisi, dnes som bol v tom obchode, kde predava. Ale iba vonku, dnu som nesiel. Videl som ju aj ona mna. Pozerala sa na mna a zachmurene. To co ma znamenat? Tak ked pride niekto, koho mam rada (ako to pisala), alebo aj ked ho len poznam, tak sa usmejem, ze prisiel niekto, koho poznam. Tak som si to tam pozrel, ale len obchody zvonku, a siel prec. Zaco sa ma na mna hnevat? Za co som si to v poslednej dobe zasluzil? Ze som tam siel? To uz akoze nemozem ist do nakupneho centra? A v ich obchode som nebol. Ved ona sama minuly tyzdnen sa este mna pytala, kedy sa tam uz konecne pridem pozriet.. A uz ma melir, ked som dobre videl, velka slecna je znej zrazu. Doteraz jej nic z toho nechybalo! A ked sa clovek pozera prekvapene a zhrozene, znamena ze nieco taji alebo nema ciste svedomie. Lebo ak by sa nicoho nebala, tak sa usmeje! Bud je v tom iny chlap, co by mi neprezradila zatial, alebo nieco ine. Ak je v tom iny a uz predtym mala ineho, tak za mesiac dvaja novy chlapi, tak to by bola u mna posledna ...
A ak nie, tak aj tak sa nema co na mna takto pozerat! Ako chce nieco potom riesit, ak by aj, ked sa takto sprava? A po tom, co mi vcera povedala, ze uz sanca nie je, si to u mna pokaslala kompletne a uz nemienim robit nic, sklamala ma na plnej ciare a toto co mi 6 rokov hovorila, slova ako navzdy a neviem co este, ma iba KLAMALA! Lebo navzdy je navzdy! To nie je docasu. Odpustat sa ma cely zivot. A aj horsie veci su a si odpustia! Po vcerajsku som dnes zrusil vsetko ohladne svadby (a "cilit", neplacem), ale je jasne ze som mal velmi zly pocit pri tom na nu!
Jej asi dali rozum kolegyne, a to odvtedy, co som jej dovolil ist do tej prace. Mne zase kamarati radili, ze uz po prvom odmientuti kytice a po inom muzovi, som s nou mal skoncit, ze mi nestoji za to. Cize vidite, kazdy radi svojej strane. Ale ja som nedal na kamaratov slova, ale na seba sameho a svoje vnutro, to co citim. A teraz som sa ja sam uistil a rozhodol, bez kamaratov, ze ma oklamala, podviedla a nech si ide kade lahsie. Uz ma nezaujima a moze si za to sama!
A nie, ze som ju prestal mat rad. Mam ju rad! Ale hnevam sa na to, co spravila. Viete presne o com pisem.
Envy sa tiez hnevala na svojho, ale bozk sa jej pacil..
Uz sa nemusite snazit, je rozhodnute, resp. Ona rozhodla. Chcela byt bezo mna? Chcela. Bude bezo mna a bez mojho otravovania atd.? Bude. Ma, po com snivala. Ked snivala, ze budeme spolu a bude s dobrym Milanom, tak to prehnala ona a bal som sa, ze sa stane, ze raz sa bude chciet vratit, ale uz ja nebudem chciet. Ja uz nechcem. A ako vidim, ona ma nemilovala tie roky, ani tie prve, natolko, aby sa ku mne raz po zlej etape vratila!
Nenadavam, nehresim, len som adekvatne nastvany, je mi luto toho vsetkeho, tych 6 rokov, tych jej falosnych oci, a este nieco, co si necham pre seba.
Ale nelutujem, ze som sa snazil zmenit a ze som aj ja trpel. Toto bolo ponaucenie pre mna. Ale ked ho ona nechce uz prijat, tak nech si ide.
VRAT MI TIE HVIEZDY... :((

cilit

No ja sledujem tuto story s Milanom od zaciatku aj ked som sa do toho nezapojila..Nic v zlom Milan, ale myslim ze si riadny "psychac" a manipulator, myslim ze si sa vobec nezmenil..Ked ju nemozes dostat naspat sladkymi slovkami a behanim za nou a zistis ze sa mozes aj o zem hodit a sa k tebe nevratis, tak z teba ide taky hnev ze az..Nie smutok ale hnev..Ved ty sa nevies ovladat..Podla hesla-bud budes moja, alebo uvidis..Ved teraz vyvadzas ked ta nechce a si od nej daleko..a keby ste boli spolu a ti to povie do oci ze ta nechce tak co jej od zurivosti jednu "fliznes"?S teba len tak srsi agresivita a psychicka manipulacia..Neverim tomu ze keby ste sa k sebe vratili, a potom by sa s tebou nedajboze rozisla alebo by si robila co chcela, ze by si jej znovu nevylepil..A vies s tym smiatim ked ty places..myslim si o sebe ze som aj empaticka aj citliva,ale kebyze ma moj chalan mlati a robi mi nervy 3 roky a potom by sa "zevraj"spamatal tak by som sa tiez smiala..A vies urcite ja tiez dokazem nekonecne milovat..ale ked som kvoli chalanovi plakala, tak sama pred sebou a nikdy som mu nerozpravala ze revem kvoli tebe, budem plakat a podobne vydieranie..Ked si smutny, poplac si, je to normalne..Ale nevesaj to na nos jej. Na co?Aby o tom vedela a mala vycitky svedomia?Na co je rozpravas ze pojdes rusit svadbu a budes pritom revat?Ved byt na jej miesto..bola by som na ten tvoj plac a vydieranie taka nabudena, ze by ma to iba rozculilo a vobec by som necitila sucit..a bud by som ti nadala ze aby si ma prestal vydierat alebo by som sa mozno tiez dostala do stadia ked by som sa uz iba smiala..ze aky si psycho..Pouvazuj nad sebou, lebo ak si si aj dal predsavzatie ze nebudes svoju buducu babu bit a budes jej davat najavo svoju lasku, tak by si mal este nieco urobit so svojim sklonom psychicky vydierat a manipulovat..lebo niekedy je to horsie ako tu lasku neprejavovat alebo sa hadat..A ty si proste stale ten isty sebec, len ty a nikto iny a maniputor a impulzivny clovek co sa nevie ovladat ze sa mu nedari tak ako on chce..Pre ex priatelku-ak mas stipku sebazachovy, nikdy sa k nemu nevracaj..ani keby ta chcel premoct sucit alebo zle svedomie..celu zivot by som bola nestastna a mozno aj opatovne bita..alebo prinajmensom psychicky tyranizovana..Vela stastia..

envy1234

caute caute, uf , ako ma bolia nohy...:)

ooo.. dnes som mala v skole prezentaciu, myslim, ze dopadla dobre, potom som sla na autosalon za mojim "ex"(sama neviem ako ho nazvat) a baby... my sa sa aj bozkavali.. a ja som sa citila fajn..to je asi blbe...

:)

hodil ma poobede do roboty, uz som doma, cely den som mala lodicky...moje nozickyyy.... uz len v pondelok zvladnut tie statnice a potom hura! na skusky v skole...

coyote, drzim ti velmi palce, dievca, bud silna a vsetko bude dobre, neboj sa ty nic.. kolko superchlpov beha po svete.. a nie je pravda, ze su zadani.. a ty si jedneho z nich "chnapnes" a bude tvoj a bude na teba najlepsi a ty bude statsna a s niekym, kto si ta zasluzi... som o tom presvedcena..

sisi, amdemoiselle, baby, drzte sa.. konecne je vonku pekne a ja by som bola cely den niekde v parku alebo v starom meste, ale pomaly sa nam skusky blizia...:( esteze mate skvele polovicky, ktore vas podrzia :)

milan, ty sa vzmuz, ja viem, ze to boli, ale nenatahuj sa este dlhsie. ja viem, ze je najtazsie pochopit ze je koniec, je jedna vec, ked ti to omielaju ini, ale je nieco uuplne ine, ked sa v tebe nieco zlomi a ty sa m na to prides..... zelam ti, a aj ostatnym, co ich boli srdiecko, aby ste boli opat coskoro stastni:)

a krasny vikend vam zelam vsetkym..

ale som sa zas rozkecala, juj... sorry :)

coyoteugly18

no ja sa pomaly otrepavam aj ked ma to este strrasne boli sice som mladucka ale toto bola taka rana pod pas ze sa citim byt starsia aspon o 10 rokov myslenia v noci som si pisala so sefom a ten mi napisal Matik neber zivot tak tragicky aj tak s neho nevyviaznes ziva.bude mi trvat kym zacnem zas niekomu verit

coyoteugly18

ajojte vsetci:
Milan ja viem ako to boloi chces dokazat ze vsetko bude inak si schopny urobit pre to vsetko lubis ju ze by si za nu dal zivot ale treba sa ppostavit otrepat a ist dalej tak asi ste si neboli sudeni uvidis neskor si povies ze to bolo to najlepsie co sa ti stalo