Ako otehotniet

wendy

mia1111111 aj ja som nad tym rozmyslala. Aj zo mna to hned vsetko vtiecie, hlavne ked som hore, ale myslim, ze to tak ma byt, ze tam aj nieco ostane... dufam.... ved ako by sa to potom dalo - zabrani tomu aby to nevytieklo? to je asi normalne...

wendy

maťka28159 mozes mi napisat co je to mlady jacmen? Mam ho pit aj ked beriem kys.listovu aj v inych doplnkoch? Tiez velmi chcem babatko, no zatial sa nedari.

mia1111111

prosim mozem uz pol roka netehotniem nedari sa .v tom neni problm ze to vzdy vytecie zo mna,abo to je normalne a nie vsetko vytecie ?

maťka28159

Ahojte, mi sme sa s manželom snažili asi 3 roky a teraz to konečne prišlo. Mali sme už schválené papiere aj na IVF a prišlo to práve vtedy keď by sme to vôbec nečakali. Inak zhruba 3 mesiace som pila mladý jačmeň a som si istá, že mi to pomohlo, je tam veľa kyseliny listovej, neviem, ja tomu tak trošku verím. Teraz som v 7tt. a dúfam, že bude všetko o.k.
Držím vám všetkým palce

naan

Mia, Lolu,Lienka, napíšte mi na meil a poradím vám prírodné doplnky, ktoré spolu s čajom z alchemilky môžete užívať: akosinova@centrum.sk

mia1111111

lolu a co preco nemozme bit tehotne to je uz abnormalne ze?aj ja by som tak velmi chcela uz dietatko nevie niekto pirait?prosim.a aky to jecaj?