Ako otehotniet

DESmodka

kynoza... predstav si ze byt mame... cize nebyvame z rodicmi... aj sme financne zabezpeceny... a kde je napisane ze musi byt naprv svadba a potom dieta??... ja to chcem opacne... vobec nevies ake mam dovody, ze nechcem svadbu... mozno by si potom zmenila nazor.. tak ta poprosim nesudit.. a tak jak hovori mademoiselle muz ma zivit rodinu, tak preco by mal byt mesiac doma??..

mademoiselle

kynoza, ona pisala, ze ma choru maminu, tak chapem, ze ked velmi chcu mat dietatko, tak nevadi ked svadba bude aj par mesiacov po narodeni, no a co, myslim, ze v tomto pripade je to normalne. Urcite chce,aby si jej mamina uzivala svadbu plnymi duskami. A taktiez uz pisala, ze je vystudovana, dobre zaraba a aj otec buduceho dietatka je ten pravy. ja jej zelam vela statsia. Aj ked som konzervativna vo veciach dieta a svadba,ale myslim si ze toto je uplne iny pripad, svadbu chcu,ale ked nemozu a berie ohlad na mamku to je pekne.

mademoiselle

kynoza, no tak pekne vychutnavaj, ked si novomanzelka:-) treba si to vyhutnat, aj ked ja by som si asi vychutnavala aj s dietatom. A uz je udel muzov pracovat ked ich polovicka porodi, a stara sa potom o babo. No z niecoho sa zit musi:-)Ale napalnovane to mas pekne

kynoza

DESmodka a to sa nechces predtym radsej vydat, nez mat nemanzelske dieta? Mate vobec kde byvat? 24 rocna si si vysnivala zivu babiku a vyplynie z toho, ze nie si ani manzelka a byvas u rodicov mozno...ber to pekne postupne, urcite o nic neprides. Mozno ti chyba vzor v rodine.

mademoiselle

no je sikovny a tiez poriadne zalubeny:-) a hlavne je to taky rodinny typ. (trosku mu to svteko aj zavidim- ale len v dobrom:-)). Je mi luto, ze maminka je chora, drzim palce,aby to vsetko dobre dopadlo:-) No ja nie som ani zasnubena,ani vydata:-)Ale snad aj na to pride raz:-)

DESmodka

mademoiselle... ja som este neni vydata.. iba zasnubena.. mam maminu choru... tak az potom bude svadba, ked sa z toho dostane... tak mozno na buduci rok.. uvidime.. klobuk dole pred tvojim bratom :)... taky mlady chalan... hmmm.. super...

kynoza

A ked sa pre to rozhodneme, tak chcem, aby si dieta uzil aj manzel, co by z toho mal, keby chodil na pol dna kazdy den do prace...Po narodeni by ostal doma aspon mesiac a potom len tak lezerne chodil do roboty:-)

kynoza

Tak potom zelam vela stastia, ja som asi z ineho cesta, uzivam si zatial manzelstvo (som novomanzelka), je to krasne obdobie, kupili sme si dom, vychutnavame si nove obdobie. Keby som sa vydala a hned za tym dieta, tak by som si nestacila vychutnat, vsetko by slo jedno za druhym a ja som labuznik:-) No a este studujem a chceme este aj podovolenkovat trochu, este sme na poriadnej dovolenke neboli, nie je cas.

mademoiselle

DESmodka, nienie, oni to planovali:-) Brat ma 21 aj s manzelkou, su sice mladi,ale bracho popri skole-dennosm studiu, chodi aj do prace, stoji ho to velmi vela sil a namahy, ale super zaraba, skolu zvlada, takze dieta nie je prekazkou. Sice planovali svadbu az o rok- koli tomu, ze rodicia chceli, nech si najprv dokonci aspon Bc. a potom nech sa ozeni,ale chceli babo, tak si uroili:-) No aj svadba bola:-) TAkze bolo planovane,aj ked myslim si, ze nasi si myslia, ze sa "postastilo". TAkze chlapceka budete mat? INak ja si tiez myslim, ze u nas to bude chlapcek, neviem preco ale som o tom presvedcena. Co s atyka statnic, tak urcite s ato lahko povie, ked mas uz za tym, ale snad za 2 tyzdne stihnem este dobehnut veci, ktore neviem- co je takmer vsetko. No,ale budem sa snazit,aj ked sa nejako neviem sstredit:-) Ty uz si vydata,alebo este nie? :-)

DESmodka

mademoiselle.. chi.. no viem co prezivas.. aj ja som sa ucila na pred casom na statnice.. neboj neni to nic hrozne... su to zbytocne stresy.. lahko sa mi hovori, ked uz mam po tom :)... pribudne chlapcek... takze tvojmu bratovi sa postastilo babatko, lebo je mlady.. asi to neplanovali..