Ako otehotniet

DESmodka

a ktore su podla teba tie zakladne znalosti??? testik si nechcem robit.. necham sa prekvapit.. len ma tak zaujimaju tieto veci... akoze moja kamaratka bola v 2 mesiaci ked sa dozvedela ze je tehotna.. ziadne pocity nemala.. citila sa tak ako predtym.. a este aj kramy mala tak ako obvykle.. takze kazda zena je ina..

qqqqq

Desmodka a kolko mas vlastne rokov? Dost pokulhavas v zakladnych znalostiach totizto. Moja segra vedela o dva dni po oplodneni, ze je v tom, kazda zena ma ine city a pocity, ale ked v tom budes, budes to vediet, neboj sa. Co takto si urobit testik?

qqqqq

desmodka kramule pocas tehu mozes mat, ale su diametralne inaksie od tych normalnych, su slabsie, co sa krvacania tyka aj bolesti. Pokial mas klasiku kramule, tak tehotna nie si.

DESmodka

baby mam taku otazku... kedy sa u vas prejavilo tehotenstvo?? ak by sa stalo zeby sa podarilo otehotniet par dni po menstruacii, tak kedy sa to prejavi?? po par dnoch, alebo az ked by mala prist menstruacia?? viem moze sa stat ze mam mestr. a tak isto som tehotna... (chcela by som byt):)

Ivka 1

Umelé oplodnenie sa tiež nemusí vždy podariť. Sú prípady,keď sa embrya prijmu
ale žena ich nedokáže vynosiť a potratí.
Poznám aj prípady,kedy musela byť gravidita prerušená z dôvodu odumretia
plodu. Finančná stránka tiež nieje nezanedbateľná. Mám veľmi dobré skúsenosti s prírodnými doplnkami výživy. Je potrebné v prvom rada dovyživiť organizmus a posilniť maternicu.

mimmka

babulky, nebojte, vsetko nevytecie:)) Co ma zostat, zostane. Su aj take triky, ze po sexe si mate podlozit pod panvu podusku alebo si dvihnut nohy.. no ale ci to funguje, tazko povedat:)))A vraj aj polohy kde je zena dolu alebo zozadu:)) Ale to uz je naozaj skor "jedna pani povedala".

Caj s alchemilky posilnuje maternicu, moze sa pit pred otehotnenim ale uz nie v tehotenstve. Doporucuje sa az par dni pred porodom aby bola materanica silnejsia. Kyselinu listovu si mozete kupit v lekarni, je dobra ako pevencia pred urcitymi vrodenymi vadami a mala by sa uzivat pred planovanym otehotnenim. Ten jacmen zial nepoznam. Su v lekarnach aj vitaminy urcene specialne pre zeny ktore planuju sa stat maminkami, treba si len vybrat.

Dobre je merat si aj bazalnu teplotu a naplanovat si styk na plodne obdobie. Alebo sledovat hlien. No, moznosti je vela a dufam, ze som vam aspon trosilinku pomohla. Nevzdavajte to a snazilkujte o sto sest:)))

adriana

chcela by som sa spytat ako by som mohla otehotniet,s manzelom vzdy ked to robime tak to vytecie,mozete nam poradit co by sme mali robit:)