Ako otehotniet

sii

mne raz gynekologicka povedala ze ak ma pobolieva podbrusko jeden mesiac na jednej strane a druhy zase na druhej strane tak tie dni su plodne.
Problem je v tom ze nie kazda zena to citi. Ale je este jeden dobry trik ako to zistit.
Ak ma husty vytok. Urcite je to u kazdej z vas. Vytok sa meni po cely cas cyklu raz ho nemas vobec raz trosku ale skor suchy a niekde v strede cyklu ho mas az prilis a citis sa dost mokro, to by malo signalizovat plodne dni.

janka

Zuzka*:
nečítala som predchádzajúce príspevky, tak sa možno budem opakovať, ale určite musíš byť v pohode, žiadne stresy, netlačiť na to, mať čistú hlavu. Určite na to nemyslieť, príde to samo.
Nám osobne pomohol pobyt pri mori. Otehotnela som po 2 rokoch, práve na dovolenke.
Určite by som neskúšala žiadne lieky, možno homeopatické. Ale vyšetrenie u lekára by bodlo. Ako tvoje, tak aj partnerové.
Tak držím palce.

nastenka

agina, prepac, ale trapna si ty, o takychto intimnych veciach informovat cudzich...Je to podla teba normalne? Este opis priebeh vasho sexiku, manzel bude urcite pysny a rad, ze tu o takychto veciach vypisujes...Trochu chochmesu by vam nezaskodilo, vsetkym, aj ked ste anonymni.

agina

Kocky uz je to trapne. Pocujte mozno budem tehotna, lebo nedostala som to, ale pockam este tyzden a kupim tehotensky test.Ak vyjde pozitivny, tak vas vsetky vybozkavam:)))))

www

betka, na katolickom Slovensku urcite cakaju, az na nich zostupi duch svaty:)))Mozno im ho partner dava do spodnejsej dierky:)

misel43

Ahojte chcela by som sa spytat ze ak som tehotna tak tyzden dva tak este neskodi ked zdvyham tazke alebo nejaka narocna praca?dakujem vopred za radu