Ako otehotniet

mimi88

wwww"si uz fakt velmi trapna!!!!!!!!!nie kazdy je taky dokonaly jak ty!tak bud rada ze ty si taka sikovna a mudra ze vsetko vies!to je forum a ked odpoved dat nevies tak sprostosti ani nepis ok!

wwww

vceluska, ver mi, ze aj volakedy sa vydavali mlade dievcence uz tehotne. Osveta dnes predsa je, nielen od rodicov sa daju dozvediet taketo veci. Ja mam 24 rokov a presne viem, kedy mam plodne dni, ani do menstruacneho kalendara pozriet nemusim a viem, kedy dostanem...Pripada mi samozrejme, ze zena by mala vediet, ako funguje jej telo...Nie az ked chce dieta plodit, preboha. Mozno ani nevie, ako sa to robi. haha

vceluska

WWW!!!!!!!!!!!!!!!!!!ako mozes byt tak drza?Nie kazdemu rodicia vysvetlia vo veku 14 co su plodne a neplodne dni.Volakedy bola ina vychova a take veci boli tabu nie ako teraz 14 rocne uz to ide do postele s chlapom.No co uz ale zato nemusis inych urazat zato ze to niekto nevie ja mam vela znamich bab krore to tiez nevedia.

vierka

Pre MIMI :ak ti začala menštruácia 5.3,tak plodné dni/ovulácia vychádza na 18.3 do 20.3.ale mohla by si otehotnieť aj napr.keby ste sa milovali napr.v nedeľu 16.3.dnes sprermie majú určitú životnosť.tak do toho.držím palce.

www

mimi, to som vedela azu ako 14rocna...Ty chces decko a ani to nevies...Ako budes to dieta vychovavat, ked nepoznas elementarne veci z 8. rocnika prirodopisu? Hanba ti.

zuzka*

ja som niekde pocula, ze ak ma zena nepravidelny cyklus, tak by si mala urobit priemer dni mestruacneho cyklu za posledny rok a potom podla toho vypocitat plodne a neplodne dni....ale neviem co je na tom pravdy

mimi88

vierka:tak prosim ta ako to je teraz tie plodne dni ja nechapem ja so mala 5.marca menzes tak teraz kedy bude najvacsia sanca na otehotnenie?prosim odpist mi