Zasa ma to chyta

Príspevok v téme: Zasa ma to chyta
mirabelka

Viem, ze je tu tem az dost, ale potrebujem poradit s konkretnou vecou...vopred vsak upozornujem, ze k psychologovi nepojdem, chcem to zvladnut sama a okrem toho nemam s nimi dobre skusenosti...takze: Som uz zdrava a nezvracala som od minuleho leta. Drzala som sa, snazila som sa kontrolovat v jedeni, sportovat.. Vsetko sa mi to pekne darilo...az do vcera...ked som to ani sama neviem preco porusila a olovrant vyzvracala. Vcera mi to bolo jedno, lebo hned potom som sla cvicit ale dnes sa za seba strasne hanbim a potrebujem to niekomu povedat. Dnes nad tym tak rozmyslam a vlastne to nechcem. Bojim sa vsak, lebo zacinam mat presne take myslienky ako predtym, uz na chude holky pozeram so zavistou a zacinam sa brutalne bat leta. Myslela som, ze som uz ok,ze vsetko je za mnou a uz ma to nikdy nechyti....ale asi som sa mylila....chcem preto poporosit tie baby,ktore zazivaju to iste, alebo tie ktore maju podobne myslienky, aby mi tu napisali. Chcem vediet, co mam s tym robit, ako sa tomu ubranit a hlavne ako opat nezacat zvracat :(

mirabelka

alpa, ako keby som citala sama o sebe... :( ja ju mam asi nejakych osem rokov, sama ani neviem presne a tiez mam strasne blby vztah s ocom :( ale uz to radsej nevnimam.o tom, ze to uz nieje protest, ale zlozvyk suhlasim, len neviem ako sa toho zbavit uz navzdy :( trapi ma to hlavne koli mojmu zdraviu, priatelovi...a tej hanbe co si spominala :( no uvidime co bude dalej

alpa

Ziadny chlap tomu nerozumie a dokonca ani ziadna zena, pokial si tym sama nepresla. Ja ale ani nechcem aby moj priatel tomu porozumel, ved v zivote by som sa z toho "nevylizala". Takto ked ma sfukne, mam vycitky svedomia a potom to uz na druhy den neurobim, lebo mi to je trapne. U mna je bulimia uz "len" zlozvykom , nie je to protest, ani nic take. Mam ju devat rokov, moj vyvoj bol silno ovplyvnovany mojim detstvom-otcom. Teraz mam toho najuzasnejsieho priatela, nic mi nechyba ku stastiu, len zbavit sa bulimie :-(

mirabelka

ach boze :( priatel mi neda pokoj, uz ma to nebavi pocuvat tie jeho narazky...naposledy som mala zachvat pred necelymi dvoma tyzdnami. aj to som nechcela, ale rychlo som zjedla obed a bolo mi tazko, tak to slo von. jasne, ze sa na mna nahneval a od vtedy pocuvam, ze mi uz nic neuvari, lebo aj tak to vyzvraciam, naco mne vobec jest...a ked nahodou som dlhsie na wecku, tak hned sa vypytuje :(
ja viem, ze som si sama na vine, snazila som sa mu to aj vysvetlit, lenze on tomu nerozumie. absolutne nerozumie :( ja uz neviem, snazim sa, fakt sa snazim, lenze on ma nepochvali za to. povie, ze by bol rad keby som uplne prestala :(
chcem vediet, ci aj vasi partnery su takyto, ci aj vam to vyhadzuju na oci, alebo ci vas chapu, ci tomu rozumeju. vlastne rozumie tomu vobec nejaky chlap??????

arwen25

aK V POHODE JEš A AJ SPORTUJEš, KLOBúK DOLE. nEMáš PREčO chudnúť a vôbec sa nemáš prečo vracať k takým morbídnym preaktikám!!!! Neboj sa ty to zvládneš!!!!! Maj sa rada....ja som sa nemala a teraz trpím....neurob tú istú chybu ako ja....prosím....

mirabelka

ahojte, po dlhej dobe tu pisem zas.sledujem vsetky prispevky a som, viem ze je to hnusne odomna, ale som rada, ze niesom v tom sama. viem, ze nas je vela a nedokazeme prestat a bojovat s tym...
zvraciam zas a ani s tym nehodlam nejak prestat, lebo sa nedokazem vzdat tej ulavy, ktoru mi to prinasa. nechcem tu ziadne rady, len to proste musim dat zo seba von :( povedala som to aj svojej kamaratke, ale bohuzial jej reakcia na to nebola taka aku som cakala. vlastne ani neviem co som od nej cakala.
pravda je taka, ze mam opat problemy a inak ich riesit neviem. viem ze som hlupa, viem ze vsetci si myslia ze som hlupa, ale mne to v tomto pripade nejak nevadi. nechcem vlastne nic, len to niekam napisat a vediet pritom, ze si to niekto precita a na dialku to urcite niekto pochopi...dakujem, ze existuje toto forum a ze na tomto svete existuju baby ako som ja.

zuzca26

ahojte vytvorila som na pokeci miestnost "PPP" tak podte ak mate niekto cas:) chvilku tam budem ak nikto nepride tak padam:)

romana

caute všetci.
Dnes som zasa dolu... Tri dni v pohode a dnes zas . Je to tým, že je piatok, mám týždeň za sebou a ... možno to bude znieť blbo, akoby to bol pre mňa spôsob odmeny. Ale neteší ma to. Asi to budú zabehané koľaje.... Pomoc....