Odstranenie tetovania - moznosti a cena

Príspevok v téme: Odstranenie tetovania - moznosti a cena
sysol

Da sa nejako odsrtanit tetovanie tak aby po nom nezostala jazva a bolo prec? Cital som o metode laserom, neviem vsak ake su realne vysledky a hlavne by ma zaujimala cena. Konkretne sa mi nepaci to niekdajsie "moderne" tetovanie nad zadkom, ktore si nechavali zenske masovo robit. Frajerka take ma a nepaci sa mi to. Nehovorim, ze s tym nedokazem zit, ale keby to slo dat dole, bolo by to ok. Ked je to vidiet vzdy ked nema tricko az po rifle. Ten "skvost" ma ale 12 cm na sirku a ale 4 cm na vysku. Je to vobec mozne odstranit? A ak ano, kolko by to tak stalo?

Jarka001

dobrý den ja by som si chcela dať odstraniť tetovanie mohli by ste mi dať bližšie informácia že ako na to? že kam by som mala ísť a že asi kolko by ma to stálo?

kacena2

Nemyslim,že veľmi bolí,dalo sa to vydržať,bola som zatial len na jednom sedení,za 2 mesiace mam ist na druhé,ale ziadna hroza.Ale doktorka vravela,že je to ten najnovsi typ rozstrelovacieho laseru,tak možno preto.

sylvicenka

odstranenie tetovania veeelmi boli, tetovanie je oproti tomu nic... uz som bola dva krat, ale este ziaden rozdiel nejako nevidim... mala by som este 3x, ale myslim, ze to bude na viac krat este...mam na obydvoch rukach na zapestiach... tetovanie musi byt stare min pol roka... lespie sa odstranuje cierne ako farebne...

ariete

odstranenie tetovania aj permanentneho make up uz coskoro na strankach karsi@karsi.sk
vsetko sa docitate na uvedenej mailovej adrese v priebehu tohto mesiaca-certifikovana novinka priamo z USA uz aj na Slovensku

ariete

odstranenie tetovania aj permanentneho make up uz coskoro na strankach karsi@karsi.sk
vsetko sa docitate na uvedenej mailovej adrese v priebehu tohto mesiaca-certifikovana novinka priamo z USA uz aj na Slovensku

jonny 38

ahojte ja mam tetovanie na chrpte ktore mi vobec nevadi ale tak tiez som sa pred par dnami dala potetovat na ruke myslela som si ze ake to bude cool ale mylila som sa mam to na zapesti a je to dost velke a dost mi to vadi tiez bi ma velmi zaujimali metodi odsranenia leisrom dakujem ahoj

ahhoj

Ahojte
Vy co tu vypisujete ci sme normalny ,ked si chceme odstranit tetovanie, tak ked neviete o com je rec mozete sklapnut. ja som si dala vytetovat pery nakolko ich mam velmi male a blede,podotykam u odbornicky v kozmetyckom salone. Bohuzial nepodarilo sa jej to ani po dalsich dvoch opravach, Vyzera to hrozne , neodborne, flakato, kriklavo atd. Tak sa chcem poradit na koho sa mam obratit , ked mi to nechce vyreklamovat. Ak ma s tym niekto skusenost prosim dajte nejake info dakujem.

blechaaaaaaa

najhorsie je ked ti tet tetovac pokazi tetovanie.... co vtedy? ked ide o nekvalitnu pracu, mam to reklamovat?