Odstranenie tetovania - moznosti a cena

Príspevok v téme: Odstranenie tetovania - moznosti a cena
sysol

Da sa nejako odsrtanit tetovanie tak aby po nom nezostala jazva a bolo prec? Cital som o metode laserom, neviem vsak ake su realne vysledky a hlavne by ma zaujimala cena. Konkretne sa mi nepaci to niekdajsie "moderne" tetovanie nad zadkom, ktore si nechavali zenske masovo robit. Frajerka take ma a nepaci sa mi to. Nehovorim, ze s tym nedokazem zit, ale keby to slo dat dole, bolo by to ok. Ked je to vidiet vzdy ked nema tricko az po rifle. Ten "skvost" ma ale 12 cm na sirku a ale 4 cm na vysku. Je to vobec mozne odstranit? A ak ano, kolko by to tak stalo?

Domčatko

ahojte.. ja som prave teraz citala o technike REJUVI, ktora je zalozena na principe tetovania.. boli urcite menej ako laser a vraj je aj lacnejsia.. ja by osm sa chcela zbavit dokonca 3 tetovani, tak ked zistim podrobnosti, dam vediet.. je to darmo.. mladost, pochabost....

jozefína

Je to každého osobná vec, či si chce tetovanie dať odstrániť alebo nie. Tiež som bola pred pár rokmi svedkom toho, že nie každý teter odvedie svoju prácu kvalitne a potom je klient nespokojný a chce si to dať odstrániť. Osobne si myslím, že najlepšia metóda na odstránenie je rozstreľovacím laserom...

sylvicenka

no niesom doma, tu v irsku som zacala platit 70 prve 2sedenia, potom dalsie 3 sedenia 50 evri, ale nic som nevidela, ziadny velky rozdiel,ani ten co mi to robil, zato mi dal platit menej, bolo to len take tetovacie studio. tak som si nasla normalnu laser clinik a tam som bola zatial len raz a vravela ze min je aspon 12x, :) teraz ma to stoji 80 euri jedno sedenie... ale tak dufam, ze to pojde dole..

sylvicenka

nataly do leta sa ho urcite nezbavis.. 1x za 4 tyzne, minmalne tak 12x potrebujes ist ak sa chces toho zbavit.. ja som bola 6x a trosicka je svetlejsie.. a je to bolest nenormalna.. teda ja to mam na oboch zapestiach na tej tenkej kozi kde su zily tak asi preto to tak boli... vela stastia..

Nataly333

Dobrý deň.Mám tetovanie s veľkosťou 8x3 a do leta by som sa ho chcela zbaviť.Počula som o odstraňovaní laserom,lenže z jednej strany počujem dobré ohlasy z druhej zlé.Ak mi viete poradiť či sa to naozaj laserom dá tak píšte.Je to súrne.Dakujem

Dn

Teší ma Isabella,že si taká mudra,no ja som v dospievaní bola blbá a tetovať som sa dala.A informovala som sa všade.Rozstreľovací laser má len ULK Blava a Estetic B.B.,potom Praha a Brno.Nikto druhý.

isabella

a presne to je to riziko... najprv si treba dobre premysliet co za tetovanie si clovek da, lebo je to na cely zivot a druha vec, vybrat na to odbornika...
takto mate zbytocne problemy s odstranovanim... skuste sa informovat na estetickej chirurgii www.euroclinic.sk