Odstranenie tetovania - moznosti a cena

Príspevok v téme: Odstranenie tetovania - moznosti a cena
sysol

Da sa nejako odsrtanit tetovanie tak aby po nom nezostala jazva a bolo prec? Cital som o metode laserom, neviem vsak ake su realne vysledky a hlavne by ma zaujimala cena. Konkretne sa mi nepaci to niekdajsie "moderne" tetovanie nad zadkom, ktore si nechavali zenske masovo robit. Frajerka take ma a nepaci sa mi to. Nehovorim, ze s tym nedokazem zit, ale keby to slo dat dole, bolo by to ok. Ked je to vidiet vzdy ked nema tricko az po rifle. Ten "skvost" ma ale 12 cm na sirku a ale 4 cm na vysku. Je to vobec mozne odstranit? A ak ano, kolko by to tak stalo?

MMiska

ahojte chcem si dat odstranit tetovanie ,no bojim sa a este k tomu je to aj dost drahe ,neviete mi niekto poradit ,kto si to uz daval odstranovat, ci to boli a ci to nieje nebezpecne ?

danata

Dala som si vytetovať obočie a výsledok je taký, že ho urobila mimo môjho obočia vyšla úplne z tvaru a jedno obočie je hnedé a druhé čierne v Barci v Košiciach - neodporúčam nie je ochotná mi vrátiť peniaze po reklamácii, nie to ešte zaplatiť laser nechoďte tam..

Kristýn

Sama jsem byla na odstranění zde: ilk.cz Osobně mi to dopadlo v poho, ani jizva ani nic, po tetování ani památky. Ale měla jsem drobné světlejší. Přesnou cenu vám řeknou až na klinice (záleží právě kromě velikosti i na barvě). Já platila 600 Kč za cm2, což se může dost navýšit při velkém rozměru a při větším počtu opakování když je kvalitní tetování

Capyart

Odstránenie tetaovania není dobrá voľba. Zostávajú jazvy. Je dôležité aj aké staré je tetovanie ako farbou a podobne. No v konečnom dôsledku ak si dáte odstrániť tetovanie jednou akou matódou, bude to vaša druha chyba v živote :)

PS. Ak sa chcete zbaviť kerky ktorá vám nepasuje dajte si ju prerobiť. Nezabudnite sa jebnuť po vrecku neoplatí sa šetriť na takýchto veciach. Drahé neznamená kvalitné takže pozor nato.

mimikkk

Domčatko nakoniec ste si dali odstránik tetovania? ja chcem tiež dať všetky 3 preč a to mam 20 rokov...prestalo sa mi to páčiť ..chcem len jedno krásne urobene hlavne jemne nie všetko take tmavé dakujem :)

m.miska

ahojte vsetci

ja odstranujem tetovanie uz vyse 2 rokou, s laser typu Nd:YAG
1800 mJ, 900 mJ
1064 nm, 532 nm
655 nm

pocet sedeni je individualny zalezi to od tela, od tattoo akym sposobom je vpichovane od farby a tak..

Zijem v nemecku v Mnichove a cena zalezi od toho ake velke vase tattoo je od 5cm to zacina pri tych 55 eur a 30 cm tych 130 a tak..

je to bolestive priblizne asi ako samotne tetovanie..mozno trochu viac.

lily123

Dobry den, metoda Rejuvi vobec nie je zakazana! Neviem odkial takuto informaciu mate. Beriem to ako klamlivy sposob zbavovania sa konkurencie. Ja som s touto metodou bola spokojna. Sice sa mi to neodstranilo uplne, ale nie je to takmer vidiet.

seloia

Rada by som sa zbavila tetovania technikou rejuvi-môžete mi niekto poslať adresu/telefón/ kde túto službu poskytujú... lole_m@azet.sk ... Ďakujem

skinial

O laseri:
Pigmenty sa laserovou energiou lamu a prepravovuju sa cez lymfatický systém do vnútra tela. Do dnešného dňa nikto nevie, kde sa tieto odpady uložia, a čo v nasom tele sposobuju. Existujú štúdie lekárov, ktorí predpokladajú, že pri náraze vysokoenergetických svetiel laserov, vzniknu nové, ciatsocne toxické látky.
Štúdiami, ktoré boli vykonané vo Fakultnej nemocnici Regensburg v Nemecku bolo zistené: "... Jedna vec je istá, zo štiepenia azofarbív v koži vznikaju rakovinotvorne aromaticke amíni, Sú zistiteľné v lymfatických uzlinách, alebo aj v slezine a pečeni.
O Rejuvi:
Rejuvi bolo spociatku pouzivane skoro v celej europe. Ale netrvalo dlho a prisne nemecke urady zistili, ze krém s ktorým sa pracuje silne draždi kožu a risiko tvorby jaziev je preto velmi vysoké takže sa to hned zase zakázalo. Bolo to este nezrelé. Na slovensku to, na rozdiel od väčšiny západoeuropskych krajín, asi nezaujíma nikoho.
Kedže táto metoda však aj vo veľa prípadoch fungovala a system s ktorým sa farba z kože vytiahne, najkratšou cestou zase vonku, bez zaťažovania a špinenia ťela ako pri laseri, bola viac než logicka, skúmalo a pracovalo sa na tom dalej. Tentokrát profesionálne, s lekármi a farmaceutikmi.

Vzniklo niečo uplne nové, samozrejme lepšie. Nielen tekutina s ktorou pracujeme je nová, dermatologicky testovaná a preto aj v nemecku povolená, ale aj spôsob s ktorym sa aplikuje je zmenený. Výsledok je vysoko účinna metoda na odstránenie takmer všetkých druhov tetovaní s minimálnym až žiadnym risikom tvorenia jaziev.

-odkaz odstránený- má súčasne 17 štúdií v Nemecku, 3 v Svajčiarsku, 4 v Rakúsku a 1 na Slovensku. Rejuvi je v týchto krajinách (s výnimkou SK ) už neexistujúce, lebo zakázané!