Ktoré lieky na chudnutie sú najlepšie?

Laco87

skús pozrieť stránku mdiet.sk tam je veľa článkov k chudnutia a nájdeš tam aj potrebné veci, ktoré sa tam dajú kúpit :)

munz

HERRE32 konecne prestan spamovat s tou trapnou reklamou na thermacuts, je to dalsi zbytocny odrb, ktory pomoze akurat odlahcit penazenku, ale urcite nie schudnut.
Ludia je to plateny klamar, ktoreho moderator nestiha mazat, takze asi o par dni bude odporucat ten smejd zas s novym datumom, ani neklikajte na jeho link, len mu nahanate peniaze.
Tabletky na chudnutie bohuzial NEEXISTUJU,

munz

YAGMUR222 zmohla si sa akurát na osobné invektívy? Ja sa nebudem znižovať na Tvoju úroveň a reagovať na to :-) len moc neverím, že tú školu aj dokončíš podľa toho čo si tu popísala.
Okrem zbytočných kecov, ktoré nikoho nezaujímajú, daj niečo relevantné (toto slovíčko si vygoogli, lebo očividne nevieš jeho význam, vraj relevantný výskum :-D). Chemicky ste akurát tak mohli prísť na to, že to obsahuje látku, ktorá je tam napísaná na krabičke v zložení prípravku, či nie? :-D
Čo a ako ste teda chemicky skúmali na thermacutse, a no čo prišli, kľudne napíš v skratke aj pre ostatných (to by ich zaujímalo viac)....... len asi nemáš veľmi čo, lebo keby si sa aspoň trocha vyznala , tak namiesto osobných invektív by si stručne dokázala napísať na čo som sa pýtal, aby si presvedčila aj iných.
Ešte Ťa opravím thermacuts nie je LIEK ale Výživový doplnok, relevantný výskum je nezmysel, a ešte mi teda vysvetli aký je rozdiel medzi vedeckým a chem. alebo fyzikálnym výskumom, lebo podľa mňa vedecký výskum je aj chemický aj fyzikálny :-).
Jediné čo si dokázala bolo odpísať tie bludy z ich predajnej stránky o 96 percentnej účinnosti :-)

YAGMUR222

Nemám potrebu sa viac s tebou zapodievat,pretoze vidim,ze si jednoducho nedas povedat.Musis mat strasny zivot ,ked si skoncil vysoku skolu a nerobis nic ine len sedis na riti a kazdeho hejtujes.Lutujem ta,musis mat velmi tazky zivot.No kazdopadne,keby si bol aspon tak inteligentny ako dvojrocne dieta tak by si vedel,ze ked sa skumaju lieky na chemickom vyskume tak sa na nicom netestuju,ale to,tebe samozrejme nedojde ze vedecky,chemicky,relevantny a fyzikalny vyskum sa od seba odlisuju kazdym detailom...Ale nezufaj ,ze si to nevedel ,zametaci ulic a smetiari este vzdy maju volne miesta takze sa mozes pridat

munz

YAGMUR222 tak klídeček v prvom rade, takto si tituluj toho koho máš doma, alebo si kúp niečo na nervy. Ako "nádejný farmaceut" si určite niečo nájdeš. Tak by si mohla aj vedieť, že tabletky na chudnutie , zdraviu neškodné NEEXISTUJÚ.
A mne nemuseli pomáhať tabletky, nepatrím do skupinky zúfalcov, ktorým keď nepomohlo 5 "zázračných" prípravkov skúsia aj 6-ty šmejd. Stačí sa zdravšie stravovať a hýbať sa.
Písal som, že mi ukáž tú odbornú klinickú štúdiu, keď bude relevantná bude na nete, medzi odbornými publikáciami. Hádam ste Vy skúmali v lab. podmienkach thermacuts? :-D na myšiach? v petriho miske? Nedajbože Vám zaplatili výrobcovia za výskum, za štúdiu? Tak Vy ste "vyskúmali" tú 96perc. úspešnosť? Jaj nie, píšu to na predajnej stránke :-) Tak to mu fakt verím, že je to účinné, určite aj ostaní Ti veria .... :-D
napíš čosi bližšie k tomu výskumu s nemenovanou pani profesorkou.... ako a čo ste skúmali, čo je vlastne účinná látka, zelený čaj, vraj divý pomaranč, kofeín, guarana, piperín? však to už bolo aj v Piperine Forte, to si tiež skúšala a nezabralo ?:-D
Poteším Ťa, ja som už vysokú školu skončil dávnejšie, takže mňa s podobnými kecami neoblbneš.
A to že nie si odkázaná na marketing neznamená, že to nerobíš :-)