Červená plet na tvári

Príspevok v téme: Červená plet na tvári
ewka

newiem kde robim chybu .....rano si plet umyjem studenou vodou a idem do skoly ked pridem do triedy tak mam cervenu tvar taku ako keby napnutu trosku ma aj stipe a strasne mastnu newiem co s tym mam robit mate niekto taky problem ako ja ??? nepoznate nieco proti tomu ???? ale nieco nie moc drahe alebo niaky caj a pod. prosim pomozte :(

bianca.pp

alebo skus bazu ba plet od Loreal . Je to taka zelena podkladova baza, je velmi dobra.Ja si ju davam každy den, na to si potom nanesiem C krem, alebo makeup a plet je pekne zjednotena, nie je červena, ma prirodzenu farbu

500xka

skus si hned po umyti naniest na tvar levandulovu kvetovu vodu bio-bachovky a plet sa ti upokoji a dokonca aj zcervenanie mizne aspon u mna to funguje pekne

Anettka

Ahojte ľudia chcela som sa spýtať čo pomáha od opuchu viečka a od opuchu líc mam aj červenú plet na tvári mám nato lieky len neviem či mi tá plet nahodou neostane taká červená ďakujem .

zdutliciik

Dobry večer .. Mam taky problem . mam akne a kožna mi dala zineryt .. Použivam to už asi tyždeň a dosť to suši pokožku .. A teraz sa mi stalo to že mam lícha a bradu podraždenu a červenu a pod očami mam kruhy tiež červene .. a keď si dam neaky krem brutalne to štipe .. Skušala som aj med , alebo dermacol natural pre citlivu plet .. Nevie niekto nahodou z čoho to možem mať alebo čo na to ? Som skor za prirodne veci ☺ ďakujem

zdutliciik

Dobry večer .. Mam taky problem . mam akne a kožna mi dala zineryt .. Použivam to už asi tyždeň a dosť to suši pokožku .. A teraz sa mi stalo to že mam lícha a bradu podraždenu a červenu a pod očami mam kruhy tiež červene .. a keď si dam neaky krem brutalne to štipe .. Skušala som aj med , alebo dermacol natural pre citlivu plet .. Nevie niekto nahodou z čoho to možem mať alebo čo na to ? Som skor za prirodne veci ☺ ďakujem

sabin

Ahojte. Sčervenanie pleti môže byť aj tzv. ROSACEA, ktorá má viacero faktorov:dedičnosť, stres, emocie...
Je dobré s tým niečo robiť a to hned!
V prvom rade by som vyhľadala odbornú pomoc. Napr. kožného lekára, či dermatologa. Ziadne kozmetičky, tie vám skor môžu uškodiť obzvlášť, ak nemajú skúsenosti s takýmto typom pleti.
DERMINAX je liek, ktorý súvisí s ROSACEA. Môže to byť spojené s akné, ktoré možno zanechávajú aj červné bodky. Osobné skúsenosti nemá, ale rada by som vyskúšala. Vraj to má TRVALE účinky.
Ak je pleť citlivá, suchá, červená až páli je dobré nepoužívať pleť. vody s alkoholom, umývať si tvár studenou vodou ráno´= napnutie, sčervenanie. Pleť čistite VELMI JEMNE.

Wildooo

Tak mile slečny damy a pani.Mal som podobne problemy s tvarou flaky uplne všade kolo nosa oči na čele za ušami.Vyskušal som rozne kremy ale nič nezaberalo až so narazil na A-Derma Exomega Creme.Vyskušajte určite pomože.Učinky sa dostavia už po tyždni.-odkaz odstránený-

slncoo

ahojte, ako dobre, ze o tom niekto hovori. teda, nie ze by ma tesilo, ze mate podobny problem, ale ja som skusala hladat a tolko protichodnych informacii som nasla. tak neviem, ci mam len atopicku plet alebo dokonca az rozaceu?? to by bolo hrozne, lebo tie vyssie stadia su tazke. ale som nasla taku stranku ze www.cervenacervenej.sk a tam je vela toho o tom..