Červená plet na tvári

Príspevok v téme: Červená plet na tvári
ewka

newiem kde robim chybu .....rano si plet umyjem studenou vodou a idem do skoly ked pridem do triedy tak mam cervenu tvar taku ako keby napnutu trosku ma aj stipe a strasne mastnu newiem co s tym mam robit mate niekto taky problem ako ja ??? nepoznate nieco proti tomu ???? ale nieco nie moc drahe alebo niaky caj a pod. prosim pomozte :(

pipiba

ahoj mortisija a robia sa ti na tych cervenych flakoch aj take male pupaky ktore miestami pripominaju akne alebo teda aj take cervenejemnulinke metlicky akokeby popraskane cievky? mam podobny problem okrem toho mam skor na tych miestach taku suchsiu plet a svrbi ma to , a myslim ze akne sa skor robi na mastnej pleti, co ja teda nemam . Skusala som si aj kupit kremiky na suchu a citlivu plet ale nic mi nezabera skor mam pocit ze ma to tak akurat viac svrbka a stipe a ked si dam na to makeup mam pocit ze to aj tak vidno a teda nechcem si davat nato velke nanosy :-( Som s toho nestastna, nechcem byt cervenaaaa, :-( pls poradte co s tym treba robit ??mate s tymto dake skusenosti o co sa jedna ?

mortisija

Ahojte, aj ja mám podobný problém, mám na lícach skoro stále červenú pleť, stačí, že sa trošku namáham alebo zjem niečo štipľavé a hneď zbordoviem a červená som aj niekoľko hodín, skúšala som všelijaké upokojujúce krémy, dokonca som si na to dávala aj kyslú smotanu, ale nič nepomáha, mejkap to neprekryje :-( Cítim sa veľmi trápne, prosím, poraďte čo s tým...

Martinko.L

Nazdar,aj ja mam cervenu plet,teda mal som teraz je to lepsie.hento si nekupuj to :AVENE - Antirougeurs,je to vtakovina.Kup si Mandlovy olej(100percentny) a akutny krem Pro Balance.To pomaha!

jankaaaaaaaaa

nalepsie je sa poradit s dobrou koznou lekarkou, ktora zhodnoti o co ide. alebo aspon treba ist za kozmetickou, ktora urci aky typ pleti mas a odporuci vhodnu kozmetiku

pionier

ahojte mam 17 rokov, som chalan a tiež mam červenu pleť stále ako keby take mapky na lícach je to drsné a mam do už dlho a vyzerám ako červená karkulka dá sa to neako liečiť?

Boss333

Ahojte mam 15 rokov a tiez mam problemi s cervenou pletou...Neviete cim by to mohlo byt...strasne ma to trápi pretoze mam neustale cervenu plet a ked na Telesnej bežime tak priam zbordoviem, alebo ked som na kupalisku a opali ma tak nie ako inych ze normalne ale ja mam silno cervenu plet a strasne sa trapne citim.....Ak by mi niekto vedel nieco poradit tak ma kontaktuje na email banan11@azet.sk bol by som Vam nesmierne v dacny
Dakujem...

anjelik9

ja by som povedala že ju máš od dačoho podráždenú možno od tej peny skús ju vysadiť a vymeň za dačo menej agresívne ja napr používam detske mydlo od bubchem..skús krémik na citlivú pleť a zbytočne ju nechytat nedráždiť kým sa ti neznormalizuje..ja ked som ti tiež dačím podráždila pleť tak som mávala take červene flaky so šupinkami a celkovo pleť taku že som si po nej prešla a štípala ma a nevedela som prečo až neskôr som prišla na to že to mi tak pleť reaguje na niektore veci čo su velmi agresivne

SAgo

Dobry den,
Mam 16 rokov som chalan mam problem s cervenou pletou mam cervene lica ale aj celu tvar .... dost ma to trapi.Mam aj akne uz je to lepsie s akne chodievam aj kozmeticke v lete mam aj mastnu plet.Bol som u koznej mi dala ZINERIT ale to je alkohol mozno aj s toho to je ale teraz som to ajtak dlho neuzival asi 3 mesiace lebo mi to doslo som bol zas u nej pred tyzdnom u koznej mi dala lieh to som hned roztrhal ten recept...V piatok tam idem s kamosom bo aj on ide k nej myslite ze by mi napr ANTIBIOTIKA pomohli ??? a na tu cervenu plet co .. prosim som zdrteni tim vsetkim ... dakukjem.