tolko ODPUSTAT?

Príspevok v téme: tolko ODPUSTAT?
exynecka

PEKNE RANKO VAM PRAJEM .chce sa len opytat ci je normalne TOLKO MANZELOVI ODPUSTAT :o( v pondelok mame vyrocie ,siesty rok sme spolu,je zlaty ,pozorny ,vie sa postarat ,no ked sa opije je jeden hlupy,arogantny,sebecky,neznesitelny a este neviem aky ,vtedy ho nenavidim .od vcera nie je doma ,uz pocujem ,ako mi povie ,prosim ta to bolo naposledy.JA MU UZ NEVLADZEM DALEJ ODPUSTAT :O( ja sama nikde on vsade ! je moc ziarlivy ! nevladzem takto zit ,no nechcem ist k mamke .nepracujem ,lebo mi to nedovoli ,teda nemam ziadne financie ..... vzdy ked pride po palenke snazi sa mi nieco priniest ,lenze mna to uz nebavi .nie som nooble,naopak ,som skromna ,mysli ze ma stym polame! neraz som mu hodila do hlavy to co mi priniesol ,ale zakazdym odpustila _SOM AKO JEHO MAJETOK ,UTEKAJU MI NAJKRAJSIE ROKY ,MOHLA BY SOM ....ALE JA HO MILUJEM ,LENZE ZAROVEN NENAVIDIM ...PROSIM PORADTE ..... DAKUJEM !

exynecka

jasne dva tyzdne triezvy vydrzi asi najviac...potom po opici mi povie ze musel sa odreagovat lebo stale pracuje atd.....ked mu poviem ze chcem ist pracovat ,pomoct mu financne ,aj ked s tym nemame problemy,odveti ,že nato je on ,aby sa staral :o(mne doma sibe ,zakazuje mi chodit samej na diskoteky s kamoskami,,neviem co robit!mam dieta ale s predosleho vztahu..ma horad!!!!!!

tami

Mas dve moznosti.1. ostanes s nim,stane sa z teba sluzka,zatrpknuta nestastna zena..alebo- sa na neho vykasles,zariadis si zivot podla seba a budes stastna.A mozno najdes chlapa,co si ta aj bude vazit.Toto co popisujes ma od lasky asi tak daleko,ako som ja od africkeho kontinentu!Laska je radost,dovera, stastie,vasen..Chapes?On ta nema rad..ver mi.Len mu vyhovuje,ze ma doma niekoho,kto mu navari,operie atd..Je to obmedzeny chlap..

fíha

Hlavne prestaň byť na mužovi závislá ekonomicky. To čo je, že on nechce aby si pracovala? To akože funguješ ako osobná slúžtička, čakáš na nejakú odmenu za všetky služby a ak sa mu nepozdajú tak odmena možno ani nebude? A ty to tak nechávaš? Fíha je moje zvolanie aj podpis

E l á n i s t k a

Ahoj Exynecka MILUJES je to silne slowo ak si si tým naozaj na 100 % ista, že ho milujes bude to tazsie. No zárowen nenáwidís...a takto sa nedá žiť to nie.TY NIE SI NIKOHO MAJETOK - to tu už bolo ... slowá typu si len moja Ano ale nie takto. Wšetko má swoje hranice. Powiem Ti ze toto čo Ti robí on by som chlapowi neodpustila. Wed aj ty to uz dalej newládzes odpustat.Twoj žiwot sa musi zmeniť,... pozri ziwot sa sám nezmení ty si si strojcom toho co bude wezmi ziwot do swojich rúk nedowol aby ho niekto owládal,pretoze co z neho budes mať?NIC.Teraz Ti nieco napísem newiem nepoznám Twojho manzela - newiem ci sa dokáže zmeniť ale NATRWALO !!! Ak si si tým nie istá skoncuj s tým.Chces a potrebujes žiť a nie dennodenne rozmýslať nad tým či sa to zopakuje a či sa to zmení.To nie je žiwot.Ak sa nezmení tak Ta nemiluje lebo by si uwedomil co robí a komu to robí.Ani pracowať Ti nedowolí? Pozri moj názor je daj mu ultimátum buď Ty alebo ALKOHOL a nieze 2 alebo 3 sance jednu ako prwu a poslednu.Ak ju porusi to je dokaz jeho lásky - ako ta miluje. a aj ked ho milujes a on ti dokáze ze nie, je koniec - ak to ukoncis lebo on si ta podla mna neda.No takto ziť exynecka to nie.
Prajem Ti wela stastia a ak by si dacwo potrebowala tak sa ozwi...:)
No ziť treba dôstojne.