tolko ODPUSTAT?

Príspevok v téme: tolko ODPUSTAT?
exynecka

PEKNE RANKO VAM PRAJEM .chce sa len opytat ci je normalne TOLKO MANZELOVI ODPUSTAT :o( v pondelok mame vyrocie ,siesty rok sme spolu,je zlaty ,pozorny ,vie sa postarat ,no ked sa opije je jeden hlupy,arogantny,sebecky,neznesitelny a este neviem aky ,vtedy ho nenavidim .od vcera nie je doma ,uz pocujem ,ako mi povie ,prosim ta to bolo naposledy.JA MU UZ NEVLADZEM DALEJ ODPUSTAT :O( ja sama nikde on vsade ! je moc ziarlivy ! nevladzem takto zit ,no nechcem ist k mamke .nepracujem ,lebo mi to nedovoli ,teda nemam ziadne financie ..... vzdy ked pride po palenke snazi sa mi nieco priniest ,lenze mna to uz nebavi .nie som nooble,naopak ,som skromna ,mysli ze ma stym polame! neraz som mu hodila do hlavy to co mi priniesol ,ale zakazdym odpustila _SOM AKO JEHO MAJETOK ,UTEKAJU MI NAJKRAJSIE ROKY ,MOHLA BY SOM ....ALE JA HO MILUJEM ,LENZE ZAROVEN NENAVIDIM ...PROSIM PORADTE ..... DAKUJEM !

iko-2

Ty psychologa nepotrebujes, aleon psychiatra, psycholog je málo. Skusal nieco preto aby nepil ,tabletky, aby mu nechutilo pit ?

exynecka

uz niekolko krat som mu povedala ze radsej sa rozideme ako ublizovat nevinnym ludom tym ze ja sa trapim ,povedal ze nie,lebo on musi byt somnou do smrti ...potrebujem psychologa ? lebo sama to nedokazem zvladnut :o(

iko-2

.....,zakazuje mi chodit samej na diskoteky s kamoskami,,neviem co robit!mam dieta ale s predosleho vztahu..ma horad!!!!!! TO SVEDCI O ZIARLIVOSTI. tO JE LEPSIE UKONCIT, ALE OPATRNE. mOZNO AJ ZMENIT BYDLISKO.Co bude asi najtazsie.

exynecka

iko-2---no poviem ti,ze vela krat somsa vratila k nasim ,a spat k nemu !lebo prisahal,sluboval a hovno s toho ! ako to ukoncit !naraz sa zobrat a ist? bojim sa lebo sa mi vyhraza ze ked odidem ,aj tak si pre mna pride :O(

iko-2

Mne sa lahko radi, rozhodnutie je na Tebe.Ak su aj deti, povedz o svojom rozhodnuti aj jeho a svojim rodicom-ak je to mozne- lebo samotna by si to dnes mala mimoriadne tazke, Niekedy aj rodicia pijana poskytnu pomocu ruku. Nemyslim v tom, aby ste sa nerozisli, ale vo vychove deti ak ich mas.Nedaj sa presvedcit, ze pomozu, aby prestal pit.

exynecka

tami,presne tak ,vzdy mu vravim ze som ako sluzka!!!!on povie ved keby som tanemal,co ymslis ze sa o seba nepostaram?:o(