tolko ODPUSTAT?

Príspevok v téme: tolko ODPUSTAT?
exynecka

PEKNE RANKO VAM PRAJEM .chce sa len opytat ci je normalne TOLKO MANZELOVI ODPUSTAT :o( v pondelok mame vyrocie ,siesty rok sme spolu,je zlaty ,pozorny ,vie sa postarat ,no ked sa opije je jeden hlupy,arogantny,sebecky,neznesitelny a este neviem aky ,vtedy ho nenavidim .od vcera nie je doma ,uz pocujem ,ako mi povie ,prosim ta to bolo naposledy.JA MU UZ NEVLADZEM DALEJ ODPUSTAT :O( ja sama nikde on vsade ! je moc ziarlivy ! nevladzem takto zit ,no nechcem ist k mamke .nepracujem ,lebo mi to nedovoli ,teda nemam ziadne financie ..... vzdy ked pride po palenke snazi sa mi nieco priniest ,lenze mna to uz nebavi .nie som nooble,naopak ,som skromna ,mysli ze ma stym polame! neraz som mu hodila do hlavy to co mi priniesol ,ale zakazdym odpustila _SOM AKO JEHO MAJETOK ,UTEKAJU MI NAJKRAJSIE ROKY ,MOHLA BY SOM ....ALE JA HO MILUJEM ,LENZE ZAROVEN NENAVIDIM ...PROSIM PORADTE ..... DAKUJEM !

dorka

poznam podobne pocity mam tiez podobneho priatela ale nie alkohol ale ine "odreagovanie"ma. tiez je si isty ze neviem nic podniknut:(zatial zbieram sili a myslim ze by si mala najprv spravit plan kam pojdes s coho budes zit a kto ti pomoze .inak sa zas moze stat ze pocitis ten pocit beznadeje a ten hnusnejsi pocit strachu a zlyhania ze to nazvladnes a zas sa zlutujes a vratis.nemas kamosky alebo rodicia nestoja pri tebe?

dejna

To tvoj muž potrebuje psychológa , nie ty. Ty potrebuješ len od niekoho pomoc. V prvom rade sa musíš pevne rozhodnúť ho opustiť, čo spravíš to najlepšie čo môžeš. Trpieť takto vo vzťahu a strácať dôstojnosť a úctu k sebe samej ti za to určite nestojí. Samozrejme sú ženy, ktoré takéto správanie sa muža tolerujú, dokonca sú s tým spokojné, ale ty k nim dúfam nepatríš, ináč by si sem nepísala. Na tieto ženy mám svoj názor, ktorý tu opisovať nebudem, neboli by to pekné slová. A pekné slová ma nenapadajú ani na tvojho manžela. Totálny primitív, bez kúska inteligencie, never že sa zmení. Mysli na dieťa, či je vhodné , aby toto doma videlo? Čo z neho vyrastie? Taký istý primitív ako tvoj manžel? Viem,že sa ťažko radí, si finančne závislá od neho, ťažko sa stavia na vlastné nohy. Keď nie najbližšia rodina, tak nejaké to centrum na pomoc týraným ženám by ti určite pomohlo. A ty týraná si, keď aj nie fyzicky , ale psychicky určite. Chceš aby z teba bola za pár rokov totálna troska bez vlastného názoru a bez štipky sebaúcty a dôstojnosti? Nie si nesvojprávna, aby ti manžel diktoval,čo máš robiť, s kým sa máš stretávať, kde máš robiť ... Zobuď sa konečne a skonči s tými odpúšťaniami. Alebo sa s ním skús otvorene porozprávať, alebo existujú aj manželské poradne, kde mu odborníci toto vysvetlia, ale keď to aj tak nepochopí, tak je primitív /to je ešte slabé slovo/ a ty máš určite na lepšieho.

exynecka

tami viem ze som na vine ,priznavam ,a na to co pises som vela krat myslela ale stale je tam to "nieco" neviem preco....chcem odist ,velmi chcem !!!!dakujem aj tebe ...

exynecka

a etse nieco,,,,ak nejake veci budem chciet vziat ,on mi to nedovoli,povie ,lebo tak uz parkrat bolo,že to su za jeho peniaze ..rozumíiete ma ? ja pracovat ,nie ,lebo on sa postara,ale za jeho peniaze kupene veci nemozem vziat ,nabytok a pod.kto ma bude riesit.policia ,alebo sud ??????poradte ,,,

exynecka

tami viem ze som na vine ,priznavam ,a na to co pises som vela krat myslela ale stale je tam to "nieco" neviem preco....chcem odist ,velmi chcem !!!!dakujem aj tebe ...

tami

Vies,z casti si za tuto situaciu zodpovedna aj ty..On zistil,ze nema sa coho bat,ze aj tak sa k nemu vratis.A vie,ze sa ho bojis,ze sa ti moze vyhrazat.Lenze kto miluje,nevyhraza sa.jednoducho sa zober a odid.Daj mu najavo,ze sa ho nebojis,a zacni sa vyhrazat aj ty,ze pojdes na policiu,ak sa ti neprestane vyhrazat.v opacnom pripade to bude len horsie a znicis si zivot sebe aj dietatku.

iko-2

Ak by si sa do toho pustila skus aj psychologa, ak by boli problemi, maz podporu a rady a pre policiu doklad v pripade vecsich problemou.