Nemôžem ísť von!

darika

mojitoo
-nie zena dospeje porodom a tym,ze vychova ako 16-17 rocna dieta.Ja mam 8 rocneho syna a od mala ho ucim,ze zalovat nie je pekne.Mi pripominas,ako dieta ked sme sa hravali,vykrikovali po nas stari ludia.Len tak z okna.Vsetko im vadilo.Ze chodime po trave,ze kricime,rozhadzujeme piesom mimo pieskoviska a tiez chodili zalovat rodicom.Ti starki ale nemali co robit,tak sme ich chapali.Ty musis byt v zivote velmi nestastny a zakomplexovany clovek,ked si to kompenzujes takymto stylom zivota.Velmi rychlo si zostarla.No,kazdy mame nejaku uchylku.Ty mas ale len 18 a ja mam 36.Aj napriek tomu ta nechapem.

mojitooo

robim nieco tebe? tvojimdetom? nie, je to moja vec ci chodim boznovat alebo nie, a mam na to pravo rozpravat ludom co chcem, to ako to oni vezmu je ich vec...zatial mi bol kazdy vdacny... co uz..vzdy sa najde vynimka, nezazlievam ti to, len mylsim ze trochu prehanas....nevadi, ked raz dospejes, pochopis.... len ti zelam aby to nebolo tak skoro, ako sa to stalo mne....

severanka

mojitooo: vidíš, ty máš dieťa, lebo si sexovala už veselo v 15tich, a tiež na teba nikto nechodil bonzovať... a hej, ak by mi prišiel bonzovať hocikto tak by som ho tak poslala do pitche že by kukal... raz na mňa niekto bonzoval mojej mame a to som už bola pekných pár mesiacov po 18tke ,tak ťažko ho vysmiala, že chudák nechápal, čo sa deje...
nemáš najmenšie právo hlásiť rodičom čo ich dieťa robí...
staraj sa o svoje decko a ostatným daj pokoj...
nerieš to, kto si ako vychováva (nevychováva) dieťa... si úplne smiešna...
v 18tich 2 ročné decko na krku a chodí žalovať na 14tky rodičom... že ťa ešte papula nebolí

mojitooo

a este nieco, keby ti neprisla "bonzovat" 18tka ale taky 40tnik? tiez by si mu uvalila? myslim ze keby ti niekto prisiel povedat " vasa dcera prave fajci marihuanu o dva bloky dalej" ze ci by ti bolo vsetko jedno..... mam 18, a mam 2rocnu dcerku, lebo som bola hlupa, bola spratek, a ked som mala 15 myslela som si ze som panom sveta, rodicia sa o mna nezaujimalia bolo im jedno co so mnou je, a nedovolim aby hociaky clovek pokazil niekomu detsvo, len kvoli tomu ze jemu je jedno co jeho decko robi.....a pre mna za mna, aj keby mi niekto facku strelil, mam dobry pocit z toho ze dany rodic vie, s jeho deckom je, a co robi ked je vonku.....

mojitooo

severanka: ja som v poriadku, v poriadku nie su rodicia, ktory dovolia aby ich deti robili to co robia, prepac, ale myslim ze tebe by tiez nebolo jedno, keby tvoja 14 rocna dcera niekde sa opijala a fajcila, a mylsim si ze rodicia maju pravo vediet co ich dieta robi! potom nech si ho vychovavaju ako chcu, ale nech radsej vidia ake maju nezodpovedne deti, ako keby mali zit v klamlivej myslienke ze to dieta je to naj na svete. pochopis ked budes mat deti.....

severanka

tiinka: u nás bolo také pravidlo: ani o päť minút neskôr a bude všetko ok... nikdy som nemeškala, lebo som vedela, že tým sklamem dôveru rodičov a nepustia ma von dlhšiu dobu... budeš si mussieť opäť získať dôveru svojho otca

severanka

mojitooo: sa kontroluješ? keby nejaká sopľaňa sopľavá strelila môjmu decku, za to že ho vidí s cigaretou tak jej takú vrazím, že skončí na JISke...

ako nehnevaj sa, ale čo ty máš čo koho obvolávať ? ? ?nie je to snáď tvoja vec, kto kde ako kedy s kým pije, fajčí a v akom veku... sama hovoríš, že za decko sú zodpovední rodičia, tak čo sa do toho staráš... si úplne smiešna a trápna... že sa nehanbíš... starať sa do cudzej výchovy a cudzích detí.. neni to tvoje decko tak také nerieš... sa čudujem, že ti ešte ani jeden rodič za to poriadnu neuvalil, lebo ja by som ti teda dala, keby nejaká 18tka došla bonzovať na moje dieťa...

mojitooo

tiinka a jej podobne. najprv DOSPEJTE!!! nechapem preco si vsetky myslite, ze vasi rodicia su povinny vas pustat vobec co i len na 10 minut vonku. pokial nemate 18, su za vas zodpovedny oni a rozhoduju za vas oni. vsetky chcete byt dospele, ale ako nahle vaz mama niekde nepusti, tak pridete na toto forum, a robite zo seba ubohe deti, ze vas niekto nechce pustit von. ak chcete byt dospele, tak budte dospele v KAZDEJ jednej casti zivota a nie len vtedy ked vam to vyhovuje. ak chcete byt deti, ratajte s tym, ze ziaden normalny rodic, nepusti svoje dieta od seba daleko.mam 18, ale je mi zle, ked o osmej vidim na ulici nejake 14 rocne decko s cigaretou v ruke, nie raz som strelila takemu chlapcovi ci dievcatu facku, nie raz som obvolavala rodicov deti kt. poznam, ze ich deti piju tam a tam. a nech si o mne myslite co chcete aka som" bonzacka" alebo co, je mi to jedno, podla mna je chore ak mladi ludia si nicia zbytocne zivot, take pripady patria na psychiatriu....

tiinka

moj otec ma nechce pusit von pretoze som meskala o 8minut.Ja tomu nwchapem ved bolo len6 hodin poradte mi co mu mam pofedat

achteda

no a kolko mas rokov,lebo co sa pravopisu tyka tak to odhadujem este na zakladnu skolu a 15 rocne decko moze byt rado,ze moze byt von do osmej..ja mam teraz 21 a ked vidim ake stence sa v piatok vecer ozieraju v meste mam chut ist za ich rodicmi a nieco im povedat...ja by som setkym radila,co maju s tymto problem si normalne sadnut s rodicmi a v KLUDE to vydiskutovat vypocut si ich argumenty a potom povedat svoje..nije mozne,aby rodicia chceli od dietata aby po stvrtej sedelo doma,ked je navyse vonku takto pekne...ak si im nikdy nedala dovod aby ti nedoverovali,tak by nemalo byt take tazke ich presvedcit