Rybaci zapach tam dole

Príspevok v téme: Rybaci zapach tam dole
helpme!

prosim vas, uz dlhsie ma trapi zapach akoby po rybacine tam dole, a zaroven biele sulance na pyskoch, robi sa mi to kazdy den. bola som uz s tym par krat u gynekologicky a ta mi dala vzdy nejake antibiotika, ale mne sa to stale vracia. tu som niekde citala ze to mozu byt chlamidie ci nieco take a ze to sposobuje neplodnost. ako to ze to moja doktorka ignoruje? ako sa to da liecit?

viktoria6969

fakt skus este tot a teraz ma napadlo ze dostat v lekarni novy preparat s tee tree olejom,ktory sa tiez vstrekuje do posvy,je vo forme gelu,vola sa to (vaginalny gel).ja som si vsimla ze som ten rybaci zaach u seba citila vtedy,ked som pouzivala lubrikacny gel.asi to nejak spolu reagovalo.

jolaesa

Tak toho sa nemôžem zbaviť už asi rok a sprvádza ho nadmerný! výtok. Bola hrozne veľa krát u lekárky a mala všetko možné a efekt vydržal možno týždeň, hneď sa to vrátilo. Všetky výsledky som mala v poriadku a rovnako to lekárka začala ignorovať. Nakoniec som dostala vynadané, že robím chybu ja. Musím nosiť nosiť len bavlnené spodné prádlo a používať protexové mydlo, výslovne mi zakázala používať akékoľvek mydlo na intímnu hygienu. Vkalada som si čipky candibene a potom to vždy prešlo, ale len na chvíľu a keď som sa vrátila k lekárke povedala, že som urobila chybu ja, ale fakt neviem čo robím zle, všetko dodržiam, rozmýšľam, že zmením lekárku.

viktoria6969

par krat si skus urobit vyplach posvy.dobry je na to pripravok Tantum rosa ,ktory je vo forme prasku,rozpusta sa vo vlaznej vode a pomocou irigatora sa vstrekne do posvy.je to dostat v lekarni,ja to pouzivam aj preventivne.odporucal mi to aj moj gynekolog.