Rybaci zapach tam dole

Príspevok v téme: Rybaci zapach tam dole
helpme!

prosim vas, uz dlhsie ma trapi zapach akoby po rybacine tam dole, a zaroven biele sulance na pyskoch, robi sa mi to kazdy den. bola som uz s tym par krat u gynekologicky a ta mi dala vzdy nejake antibiotika, ale mne sa to stale vracia. tu som niekde citala ze to mozu byt chlamidie ci nieco take a ze to sposobuje neplodnost. ako to ze to moja doktorka ignoruje? ako sa to da liecit?

tpch

kathi a tvoj muz dokaze s tebou spavat, ked mas v posve tvaroh a smrdis ako ryba a dokonca "biele sulance" okolo klitorisu?
Ved normalny muz by sa dogrcal.

kathi

aj ja to mam od malicka(tam dole)okolo klitorisu tale biele sulance,neboj nemôzes bit neplodna,ja mam 2deti.mam dost casto zapalenu maternicu,a skoro kazdy den silne vytoky,a taky tvaroch v posve.smrdi to -rybacina.aj mna to trapi,a gynekologicka mi stale vypisovala len tabletky a čipky.kyb to berem tak je ok,ked doberem tak sa to vrati.

saska11

caute, v niektorych prispevkoch sa vidim a som ,,rada,, ze som v tom neni sama.uz ROK mam divny, chory slabobiely klzky vytok kt nehorazne zapacha,najprv som si myslela ze je to z nepravidelneho uzivania antikoncepcie.sla som ku gyn, vysledky v poriadku. potom som ju na cas vynechala aby mi to preslo, nic..po 3 mesiacoch som si kupila to zenske mydielko z kt som mala mozno 2 tyzdne pocit ze sa dostavam do normalu.prd. sla som s tym ku genykologovi kt zrazu vyzistil ze mam nejaku vaginozu, dal mi cipky, plus normal tabletky, aj priatel ich dostal.mala som ani nie na mesiac uzasny pocit ako som to konecne vyliecila a opat je to tu zas...a samozrejme, urcite som si to zavinila sama ze som nedodrziavala uzivanie antibiotik.. pri tej navsteve gynekologa bola zvlastnost v tom, ze ked mi robili aj ultrazvuk, nasli mi akokeby krvavu bublinku v posve..a toto si osobne myslim, ze s tym silno suvisi aj zapach,aj ochoronie..neviem.kazdopadne, vela stastia zeny

asiii

ja si nemyslim ze ak budete pouzivat kondomy tak sa vyhnete chlamýdiam, ja som ešte nikdy nemala pohlavný styk a tam dole mam az premnozenie chlamydiami, tiez som uzivala rozne lieky a maste ale za kratky cas sa to opat vratilo, urcite na kupku to nedostanete, nebudte naivne uz konecne...

anjelik9

treba ist gynekologovi dačo ti predpise abo ti hned spravi vyter pošle na rozbor a podla toho ti niečo predpise ale samoliečenim by som to neriešila predsa len neni to nadcha a určite v buducnosti nechceš mať nejake problemy

DONASOVA

MAM DSI CAS ZAPACH Z POSVI A SOM PANNA EXISTUJU NIEJAKE LIEKY CAJE BY TO ZMIZLO ALEBO MUSIM IST GYNEKOLOGOVI JE BOLESTIVE VYSETRENIE KED SOM PANNA NAPISTE PROSIM A DAKUJEM ZA KAZDU RADU

NikusQa

ahojte baby a kolko stoji ten tantum rosa mam tiez podobny problem mam vytok ktory je dost casty a velmi mi prekaza niekedy aj zapacha bola som u lekara ale vysledky boli v poriadku co s tym ?? pocula som nieco o bileom jogurte

lauraoo

mala by si ist urcite ku gyn. na vyter ,z toho sa zisti o aky mikroogranizmus ide...podla priznakov moze ist o candidu ,je to huba ktora sa prenasa z konecnika napriklad a lieci sa cipkami vaginalnymi ..