Rybaci zapach tam dole

Príspevok v téme: Rybaci zapach tam dole
helpme!

prosim vas, uz dlhsie ma trapi zapach akoby po rybacine tam dole, a zaroven biele sulance na pyskoch, robi sa mi to kazdy den. bola som uz s tym par krat u gynekologicky a ta mi dala vzdy nejake antibiotika, ale mne sa to stale vracia. tu som niekde citala ze to mozu byt chlamidie ci nieco take a ze to sposobuje neplodnost. ako to ze to moja doktorka ignoruje? ako sa to da liecit?

Mati

Baby, tantum rosa je ok, ale suhlasim, ze je to skor prevencia. Inak viac pohodlny je Femigel, cajovnikovy gel, ktory sa aplikuje pred spanim. Ja mam tiez podobne problemy, zijem v zahranici, ale tu sa da kupit v lekarni liek Gine-Canesten, ide o clotrimazol liek v 3 alebo 6 cipkoch s aplikatorom. Opytajte sa v lekarni, ucinok sa dostavuje okamzite.

Mati

Helpme - asi by si mala zmenit gynekologa a poziadat o kompletne laboratorne testy, vytery... Vytok bez zapachu normalnej farby je relativne ok, ale akonahle zapacha alebo ma zvlastnu farbu.. no neviem...

vierka

Baby,Tantum Rosa je dobrá vec,ale viac menej samotný sa používa skôr ako prevencia .Výtok u niektorých žien je normálny,pokiaľ nesvrbí,nepáli.Ja som tiež s tým nikdy nemala problémy,a teraz mám tiež výtoky/slabé/ale užívam antikoncepciu,čo môže byť s tým spojené.Ale je to nepríjemné,ke´d ráno si dáte čisté nohavičky a naobed,ke´d idete na wc,tak to čudne zapácha.

lalijka

ja som si kupila tantum rosa, teda predpísla mi ho gyňa + nejaké čípky a pomohlo. mala som tiež nejaké chlamídie, alebo čo to vlastne bolo. najprv výtok dosť silný, potom ma všetko tam dole strašne svrbelo - čakala som asi týždeň dúfajúc, že mi to prejde. potom už som mala všetko tak rozžkrabané dole, že sa to nedalo vydržať, cele červene, zapalené. davala som si tampony, aby mi ten výtok nevytekal von, aby ma to potom nesvrbelo všade. pomohlo,ale ked som ho vytiahla..to bol smrad..ale za týžden som bola fit. inak, dosť nepríjemné. vraj to má za život aspon raz každá žena. vyhýbajte sa termálnym kupaliskam a používajte kondomy. ja mam stáleho priateľa tri roky a po dvoch rokoch vsťahu som to aj tak dostala od neho..aj ked on chudak ani nevedel, že niečo ma...

anniena

raz som bola ked ma to stipalo tam dole .... ale necela som sa dat vysetrit tak mi dal nejake tabletky a svrbenie preslo ale vytok nie, takze neviem :( mohol by nam niekto poradit .... ale chcem si v lekarni kupit tantum rosa mozno pomoze

qiu

anniena presne to isté trápi aj mna...bola si s tým u gynekológa? lebo ja neviem čo to tak má byť, alebo nie...

anniena

baby ja mam tiez kazdy den vytok ... ked tecie no ked to vidim tam je biely ale ako nahla zaschne na gatkach je zlty ... dako nezapoacha moc, ale velmi mi to vadi, v lekarni som videla tantum rosa, tak staci kupit to ?? ci este aj tantum rosalgin ? dufam ze mi to pomoze lebo uz som zufala

mira

Ak sa budeš harmonicky stravovať, budeš voňať všade, aj dole.
Nebudú v tvojom tele toxické odpady nežiadúcich procesov, rozkladu mäsa a pod.