Znížená imunita ..a s ňou choroby spojené

Príspevok v téme: Znížená imunita ..a s ňou choroby spojené
lienkalenka

Ahojte. Už som fakt unavená. Imunologička mi zistila zníženú imunitu na ktorú užívam buď rybomunil alebo isopronise. Krčný mi zistil hemolitického streptokoka. Gynekologička mi zistila candida a excherichia coli a kožná mi lieči bradavičky na tvári. Ked som si o týxto xorobáx čítala bližšie všade som sa dočítala že medzi príčiny vzniku patrí znížená imunita. Som s toho zúfala. Krčný mi už dal 2 ATB, ženská zatial 1 a po menzese idem znovu na výter a kožná sa trápi s mojimi bradavičkami na tvári takmer 2 roky. Pomôže mi vôbec niečo?! Aké máte skúsenosti so sníženou imunitou? Čo poradíte? díky

helencita

Crocinka hlavne imunitu ovplyvňuje veľa faktorov a veľa vecí ju dokáže oslabiť. Takže by sme sa mali o seba starať celoročne niekedy na jeseň alebo na jar.
Viem, že počas chrípkového obdobie nás skôr napadne aby sme so sebou niečo robili, ale to je málo.

mamita1

patrisienka nedá sa to zaručiť, predsa len vekom sa môže oslabovať, keď ju nejako neposilňujeme, keď jej nepomáhame a telo si musí samo poradiť s kopou vecí tak sa ani nečudujem že potom sa stane že nás úplne zradí

patrisienka

Kojenie je tiez fajn, ked ide o imunitu, ale nevie to zarucit, ze ak nas mamina dlho kojila, ze v zivote nebudeme mat problemy :)

jeanValjean

Ahoj,imunita nieje vitamín,ktorý keď jeho málo doplníš.Imunitu získavaš v detstve.Opýtaj sa Mami či a koľko ťa kojila.

dadusdus

Adma toto čo píšeš je také bežné, dostatok pohybu, zdravej stravy a vody, to by mala byť samozrejmosť. Len je pravdou že u mnohých ľudí to samozrejmosť neni :(
Som to aj ja nejaké obdobie zanedbávala, ale ešteže som sa včas spamätala a zmenila som celý svoj životný štýl a kúpila som si Wobenzym na imunitu aby som sa čo najskôr dala do poriadku a predišla prípadným problémom, ktoré mohli u mňa vzniknúť, keď som mala také to obdobie, čo som sa sebe moc nevenovala :/

mamita1

adma keď je niečo protizápalové tak to je dobré pri takýchto problémoch, tiež si myslím, že pestrá strava plná vitamínov je fajn to akože bez debaty, ale to podstatu problému nevyrieši ako som už písala neraz keď je problém s imunitou to ju treba liečiť :)