Znížená imunita ..a s ňou choroby spojené

Príspevok v téme: Znížená imunita ..a s ňou choroby spojené
lienkalenka

Ahojte. Už som fakt unavená. Imunologička mi zistila zníženú imunitu na ktorú užívam buď rybomunil alebo isopronise. Krčný mi zistil hemolitického streptokoka. Gynekologička mi zistila candida a excherichia coli a kožná mi lieči bradavičky na tvári. Ked som si o týxto xorobáx čítala bližšie všade som sa dočítala že medzi príčiny vzniku patrí znížená imunita. Som s toho zúfala. Krčný mi už dal 2 ATB, ženská zatial 1 a po menzese idem znovu na výter a kožná sa trápi s mojimi bradavičkami na tvári takmer 2 roky. Pomôže mi vôbec niečo?! Aké máte skúsenosti so sníženou imunitou? Čo poradíte? díky

chilita

Mne aj na oslabenú imunitu veľmi pomohol wob ale po čase mi bolo zle od žalúdka tak som ho musela vymeniť za Enzymax.Je to tiež enzymatická liečba len enzými sú vysokoodolné voči žalúdočným šťavám tak je vhodnejší. Maýkoza sa konečne umúdrila.

Uula

ja mam dobru skusenost s wobenzymom ako @lucitania. Mne velmi pomohol na oslabenu imunitu. Uzivam ho dlhodobo a nemozem sa stazovat, len odporucat

patulik99

Mne celkovo aj na imunitu, mykozu a ine veci pomohol profizym z -odkaz odstránený- . Tiez som bola zufala hlavne s imunitou pretoze som do roka mala nadchu aspon 10x !! Do toho este aj mykoza ktorej som sa nevedela zbavit a ved to poznate, ked vsetko tak vsetko. Nastatie mi ale toto pomohlo a mykozu odvtedy nemam a chora som nebola uz rok :-) S wobenzymom som mala otrasnu skusenost nakolko som mala kvoli zlozeniu alergicku reakciu a toto je len na prirodnej baze! :) Drzim palce a prajem vela zdravicka! :-)

krajkovana

tiez som mala vsade hlasit, ze som imuno deficitny clovek, aj u zubara, aby vedeli, ze so mnou nesmu zaobchadzat ako s kazdym inym, brala som len zodac, vraj na cely zivot. alergie som ale nemala ziadne. vsetky testy mi robili z krvi, nic na mojom tele, kedze imunita nereagovala dostatocne, pri teste na to, aku ju mam silnu, dokonca vobec. chora takmer kazdy mesiac a z choroby som sa nemohla dostat skor, ako po mesiaci, niekedy mi trvala mesiac a pol. a to vsetko z atb, ktorymi ma moja lekarka priam zivila. clovek im veri, ze vedia, co robia, a niektori lekari dobabru cely zivot.
zmenila som lekarku, zacali sme liecit bez atb vsetko, co sa len dalo a uz som na tom znacne lepsie. teraz uzivam prirodne atb Echtrosept a to pomaha super. nie som chora, aj ked ludia okolo mna su :))

Domi nikaču

ahoj....ja mam tiez znizenu imunitu a mala som uplne podobne problemy....mala som stafilokoka, sladke chrasty, e-koli....je to strasne ako moze znizena imunita napachat tolko skody....brala som tolko liekov ze mi je az z toho zle a to mam 21 rokov...pomohli homeopatika, vitaminy, caje, brusnice na mocove cesty a poznam skvely caj co mi vzdy pomoze ... urologicky caj LEROS

astalavista

Pri ATB je dobré jesť aj probiotiká, divím sa, že práve tebe to doktorka nenavrhla. Aj rôzne mykózy sú spôsobené práve nedostatkom mikroflóry v tráviacom systéme alebo aj v sliznici pošvy. A sú na to rôzne probiotické doplnky, od bežných tabliet až po vaginálne kapsle. Určite sa niečo dá vybrať za dobrú cenu. A tiež beta - glukan z hlivy ustričnej :)

Kristi

Na problemy s imunitou by som vyskusalau enzymy. Velmi dobre to maju rozpisane na stranke wobenzymu, mne pomohol a imunologicka mi uz druhy rok tvrdi, ze si k nej chodim iba „pokecat“, liecit ma uz nemusi, uz su to len 2 kontroly rocne. Netreba sa vsak nenechat pomylit profizymom, v cechach s tym bola nejaka kauza, toto druhe bol len vyzivovy doplnok a myslim ze to nakoniec stahovali z predaja.

Lulita

mal si infarkt? no neprijemne

ja zase citim, ze na mna nieco lezie, az 2 týždne som bola zdrava, rýchlo 1000 g Cčka, ma to depta, kto ma zamestna, ked mi stale nieco je :(