Vedľajšie účinky Roaccutane

Príspevok v téme: Vedľajšie účinky Roaccutane
jjajo

je tu niekto kto bol lieceny tymto liekom? ake ste mali vedlajsie ucinky?
aa ho uzivam 3 mesiace akne sa mi velmi zlepsilo uz mam ovela menej aj tych podkoznych pupakov.Lenze sa asi zacinaju prejavovat vedlajsie ucinky co sa tyka psychiky.Som velmi naladovi v niektorich chvilach som akoby uplne iny clovek.Dokazem sa nahnevat za akukolvek hlupost a aj na samovzradu myslim dost casto a niekedy mam obrovske nutkanie to spravit.A to nutkanie je dost silne a to len z malych problemou.Naozaj je ten liek takto schopny ovplivnit cloveka? Mal tu niekto podobne priznaky?

:-(((

jjajo aj aj som mala take priznaky.teda tu naladovost, bolo to dost tazke so mnou vydrzat:-).mala som aj pocity smutku, ale nie samovrazedne.ale pocula som ze aj take sa mozu vyskytovat pri tejto liecbe.ja som sa celkovo liecila pol roku, teraz po asi 2 rokoch pouzivam skinoren na taku udrziavacku, ale celkovo mozem povedat ze som spokojna.s tymi samovrazednymi myslienkami, urcite sa s nicim takym nepohravaj, ak mas depresie z toho lieku, mal by si to spomenut dr, mozno mas vysoku davku.ja som mala prve 4 mesiace denne 10 mg a posledne 2 mes.20 mg,ale ja som dost drobna.