Vedľajšie účinky Roaccutane

Príspevok v téme: Vedľajšie účinky Roaccutane
jjajo

je tu niekto kto bol lieceny tymto liekom? ake ste mali vedlajsie ucinky?
aa ho uzivam 3 mesiace akne sa mi velmi zlepsilo uz mam ovela menej aj tych podkoznych pupakov.Lenze sa asi zacinaju prejavovat vedlajsie ucinky co sa tyka psychiky.Som velmi naladovi v niektorich chvilach som akoby uplne iny clovek.Dokazem sa nahnevat za akukolvek hlupost a aj na samovzradu myslim dost casto a niekedy mam obrovske nutkanie to spravit.A to nutkanie je dost silne a to len z malych problemou.Naozaj je ten liek takto schopny ovplivnit cloveka? Mal tu niekto podobne priznaky?

jankaaaaaaaaa

urcite riziko zavaznych problemov tam je, to musi kazdy uznat, je ich vela popisnaych v letaku.. ale myslim ze sanca na vynikajuce vylsedky toto riziko prevysuje

bingham

rng to je zaujimave....hlavne ze ty mas na to riesenie...kokosak...a vitaminiky...ktore ti absolutne nepomozu....za to roaccutane...ma vynikajuce vysledky....a minimalne vedlajsie ucinky...ktore po dobrati uplne prejdu...a to som videl v praxi ;)

RNG

celkom nahodou som sem skocil, ked som odpovedal na otazky vo fore rng.uforum.sk a vidim, ze ti isti tu rozsiruju rovnake hluposti pre nevedomych ludi, najma naivnych tenagerov.
Tu si mozete precitat od roznych obeti isotretinoinu, co in tato podla vas "nevinna " droga sposobila
www.eczemacure.info

Ze sa nehanbite rozsirovat lzi naivnym zakomplexovanym mladym ludom!

kktprvejligy

beriem to asi druhy den a mam pocit ze mi to vytvara viac vyrazok...je to mozne? ak ano tak dokedy to tak pojde? ako dlho mi bude vytvarat tie vyrazky? a po kolkych tyzdnoch by som mal mat normalnu plet? DAKUJEM!

tpch

roaccutane neposkodzuje spermie, nesposobuje to, ze by si mal postihnute dieta.
Roaccutane moze poskodit uz pocate ludske embryo, ale vylucne len vtedy, ked ho uziva tehotna zena (pocas tehotenstva). U muzov ziadne podobne riziko neexistuje, kedze nemozu byt tehotni.

kktprvejligy

zdravim vas... cital som tu vela rad ale chcem len jednu vec vediet ci to moze poskodit spermie a ci sa moze stat ze budem mat postihnute decko :/ ??? inac moze j*bat aj taku p**oviny ked je vsetko pravda co vy tu pisete o tych depkach aatd. radsej budem chodit jak kkt bo tota moja doktorka stoji za prd vsetko lieci spoza pocitaca... vazne vas prosim o radu dakujem :)